تمایل میلیچ برای ادامه حضور در استقلال
40000
نه؛ عجیب نیست!
03 مهر 1400 13:19
هروویه میلیچ، مدافع- هافبک پیشین استقلال برای فصل جدید در حالی در فهرست خروجی آبی‌ها قرار گرفت که مجموع مطالبات او از باشگاه ایرانی به اضافه جریمه‌های دیرکرد و... چیزی حدود 500هزار دلار می‌شود.

روزنامه گل

با این حال از قرار معلوم او هنوز از استقلال شکایت نکرده و حتی در گفت‌وگویی، برای بازگشت به این تیم ابراز تمایل کرده است. میلیچ می‌گوید اگر مدیران جدید استقلال با او راه بیایند، حاضر است از جرایم دیرکرد صرف‌نظر کند و تنها اصل طلبش را بگیرد. در چنین شرایطی او حتی احتمال بازگشتش به استقلال و ادامه حضور در این تیم را هم منتفی نمی‌داند. طبیعتا به سود باشگاه ایرانی است که شکایتی در فیفا انجام نشود و دوطرف با هم راه بیایند.

با این حال بازگشت میلیچ به استقلال، احتمالا بیش از باشگاه به سود خود این بازیکن است. او که فصل اول حضورش در استقلال 22بازی لیگی برای این تیم انجام داد، در فصل دوم تنها 12بار به میدان رفت و در اغلب اوقات در دسترس نبود. تنها در یک فقره مرخصی میلیچ، او بیش از 10 بازی رسمی استقلال را از دست داد و به‌شدت مایه تأسف است که باشگاه ایرانی بابت این همه بی‌نظمی قادر به پیگیری حقوقی نیست؛ حالا یا قرارداد بد بسته شده، یا باشگاه نمی‌تواند از مفاد آن استفاده کند. در چنین شرایطی باید هم میلیچ مایل به ادامه همکاری با آبی‌ها باشد. اصلا کجا بهتر از اینجا؟ می‌آیی، قرارداد می‌بندی و بعد برمی‌گردی به کشورت تا همینطور به میزان مطالباتت اضافه شود!

#هرویه میلیچ #استقلال #ترانسفر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها