39984
آغاز لیگ برتر وزنه‌برداری از اواخر آبان‌ماه در تهران
03 مهر 1400 11:34
رقابتهای لیگ برتر وزنه‌برداری بزرگسالان و جوانان اواخر آبان ماه به میزبانی تهران آغاز می‌شود.

روزنامه گل

با مشخص شدن چهره مدعیان حضور در رقابتهای لیگ برتر وزنه برداری جوانان و بزرگسالان باشگاه‌های کشور، متولیان برگزاری این رقابتها در صدد آن هستند تا از اواخر آبان ماه، مسابقات را آغاز کنند.

بر این اساس قرار است لیگ برتر وزنه‌برداری جوانان و بزرگسالان طی روزهای ۱۴ تا ۱۷ آبان ماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شود.

همچنین باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر وزنه برداری باید طبق پروتکل‌های بهداشتی و با ارائه جواب منفی تست PCR کرونا( ۴۸ تا ۷۲ ساعت قبل از مسابقات) وارد پیکارها شوند.

تیم‌های ملی حفاری، مناطق نفت خیز جنوب، نیروی زمینی ارتش، باشگاه عقاب نیروی هوایی، رعد پدافند، ذوب آهن اصفهان و فولادین ذوب آمل برای حضور در لیگ برتر وزنه‌برداری بزرگسالان اعلام آمادگی کرده اند.

تیم‌های مناطق نفت خیز جنوب، نیروی زمینی ارتش، باشگاه عقاب نیروی هوایی، مس رفسنجان، فولاد خوزستان و هیأت وزنه برداری اردبیل نیز مدعیان حضور در لیگ برتر جوانان هستند.

این در حالی است که نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی وزنه برداری کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی و میادین بین المللی در سال ۲۰۲۱ نیز از روز ۱۶ شهریور آغاز شده است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها