39982
فخری: برنامه‌ریزی‌ها برای بازی‌های آسیایی هانگژو در حال انجام است
03 مهر 1400 11:30
رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک گفت: ستاد کارشناسی برای برنامه‌ریزی بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ تشکیل شد.

روزنامه گل

پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک درباره برنامه‌های آتی تیم‌ها برای حضور در بازی‌های آسیایی سال آینده اظهار داشت: بلافاصله بعد از بازی‌های المپیک، ستاد کارشناسی بازی‌های آسیایی هانگژو 2022 با حضور همکارانم در کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش تشکیل شد. کارها در حال انجام و برنامه ریزی‌ها شروع شده است. فدراسیون‌ها هم یک به یک طی هفته ‌های آتی برای برنامه‌ریزی دعوت خواهند شد.

وی در خصوص حضور خود به عنوان سرپرست کاروان افزود: اجازه دهید تصمیم‌گیری این خبر را ستاد عالی بازی‌ها اعلام کند. بحث‌های اولیه مطرح شده است. این ستاد هم به ریاست وزیر محترم ورزش و معاونین او و رئیس کمیته ملی المپیک برگزار خواهد شد.

پیمان فخری در مورد وضعیت برخی از رشته‌های پرمدال مثل دوومیدانی و تیروکمان گفت: در این رشته‌ها وضع بدی نخواهیم داشت. با توجه به اینکه المپیک یک سال به تعویق افتاد. تیم‌ها شرایط خوب و آماده‌ای دارند. همه تقریبا برای کسب سهمیه المپیک تا همین چند ماه گذشته در حال تلاش بودند. امیدواریم همین شرایط و حمایت‌ها ادامه داشته باشد تا شرایط بسیار خوبی را فراهم نماییم.

رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک در پایان عنوان کرد: برنامه ریزی‌ها در حال انجام است. یک تعدادی رشته هدف داریم. قطعا کاروان به صورت کیفی خواهد بود. با توجه به اینکه یک سال تا بازی‌ها فرصت داریم، فکر می‌کنم شرایط بازیکنان بسیار خوب است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها