39980
بهره‌برداری رایگان از خانه کشتی شهید صدرزاده برای فدراسیون
03 مهر 1400 11:26
بهره‌برداری از خانه کشتی شهید صدرزاده به مدت 20 سال رایگان شد.

روزنامه گل

فدراسیون کشتی در راستای تحقق یکی از اهداف بلند مدت خود و در جهت حمایت از تیم های ملی کشتی و آینده نگری برای تضمین مکان های تمرینی این تیم ها، نسبت به بازسازی اماکن خود اقدام نموده که یکی از اقدامات به عمل آمده بازسازی و نوسازی کامل خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده کمپ تیم های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

بر این اساس کار بازسازی این خانه کشتی در چندین مرحله و با هزینه ی حدودی 30 میلیارد تومان به پایان رسید.

با توجه به اینکه این فضای ورزشی در اختیار شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و فدراسیون کشتی نیز باید مبلغ بالایی را بابت اجاره سالانه این خانه کشتی به شرکت مذکور پرداخت می کرد، طبق توافقی که بین طرفین بعمل آمد، مقرر شد بابت هزینه کرد فدراسیون کشتی به جهت نوسازی این خانه کشتی، حق بهره برداری از آن به مدت "20 سال" به صورت رایگان (به صورت BOT) در اختیار فدراسیون کشتی قرار گیرد.

پیش از این نیز حق بهره برداری خانه کشتی شهید ابراهیم هادی بعنوان محل تمرین تیم های ملی کشتی و خانه کشتی مهندس توفیق جهان بخت طبق توافق بعمل آمده (به صورت BOT) به ترتیب به مدت 14 و 18 سال و به صورت رایگان در اختیار فدراسیون کشتی قرار گرفته بود.

همچنین به زودی گزارش حجم سرمایه گذاری انجام شده برای آماده سازی کمپ تیم های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی به وزارت ورزش اعلام و پیگیری های لازم برای انعقاد قرارداد BOT این کمپ نیز بعمل خواهد آمد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها