فرهاد مجیدی و همان مشکل قدیمی
39899
جایگاهت را بشناس!
02 مهر 1400 13:07
استقلال روزهای عجیبی را پشت سر می‌گذارد. بعد از شکست برابر الهلال عربستان، قرار بود هیات‌مدیره در مورد ادامه همکاری فرهاد مجیدی تصمیم بگیرد، اما استعفای ناگهانی احمد مددی از مدیریت باشگاه، همه چیز را متوقف کرد.

روزنامه گل

همزمان مجیدی دور جدید تمرینات تیم را شروع کرده و این به آن معناست که خودش را ابقا شده می‌بیند. باشگاه مدیرعامل ندارد، با این حال آخرین کسی که مددی به او حکم داد یعنی مهدی پاشازاده، به عنوان مدیر ورزشی نامه زده و فرهاد را به جلسه هیات‌مدیره دعوت کرده، مجیدی اما افتخار نداده و به این جلسه نرفته است. آیا این رفتار درست است؟

متاسفانه مجیدی از روز اول مربیگری دچار یک سوءتفاهم بود که به نظر می‌رسد هنوز هم حل نشده است. فرهاد کاراکتر دوران بازی‌اش را با خودش به عرصه مربیگری آورده و گمان می‌کند اینجا هم همان ستاره محبوب و گره‌گشاست که هواداران دور قدش می‌چرخند. بله؛ شاید مجیدی هنوز محبوب باشد، اما سرمربیگری قواعد خاص خودش را دارد. اینجا شما باید پیرو و مطیع ساختار سازمانی باشی. فرهاد اما خودش را از همه بزرگتر می‌داند. او با هر سه مدیرعامل قبلی باشگاه مشکلات شدید داشته و حالا هم که دوست، همبازی و پیشکسوت او یعنی مهدی پاشازاده به عنوان مدیر ورزشی دعوتنامه می‌فرستد، با عدم حضور در جلسه به باشگاه دهان‌کجی می‌کند.

شاید امروز گروهی از هواداران استقلال چشم‌بسته حق را به مجیدی بدهند، اما رفتارهای ضد ساختار او در نهایت به ضرر خودش تمام خواهد شد. در درجه اول با این اتفاقات آرامش استقلال به هم می‌ریزد و در درجه بعدی خود مجیدی وجهه‌اش را در حرفه جدید از دست می‌دهد. او تازه در آغاز راه مربیگری است و اگر اسمش به عنوان کسی جا بیفتد که احترام هیچ مدیر و همکاری را نگه نمی‌دارد، سخت است که فکر کنیم اقبال درخشانی در این عرصه داشته باشند. مدیران که بیکار نیستند مردی را به عنوان مربی انتخاب کنند که برای حرف‌شان هم تره هم خورد نمی‌کند. از ما گفتن بود فرهاد خان!

#استقلال #فرهاد مجیدی #احمد مددي
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها