بازیکن ممکن است هر حرفی بزند، مدیرعامل که نباید او را اخراج کند
39891
ورمزیار: استقلال جای امتحان پس دادن بازیکنان تازه کار نیست
02 مهر 1400 12:43
صادق ورمزیار پیشکسوت باشگاه استقلال از وزیر ورزش و جوانان تقاضا دارد تا با انتخاب درست و حساب شده به درخواست هواداران در جهت حضور مدیری کارآمد گوش بدهد. مشروح صحبت‌های ورمزیار با گل درمورد وضعیت این روزهای استقلال را می‌خوانید:

روزنامه گل

وضعیت مدیریتی باشگاه را چطور ارزیابی می‌کنید؟

بابت کار خوبی که مدیریت استقلال انجام داد و با حضورش در برنامه زنده تلویزیونی یکسری مسائل را شفاف‌سازی کرد تشکر می‌کنیم. این نشان داد مدیریت از عملکرد خودش رضایت دارد، درست است که مددی برای استقلال زحمت کشید و در آن شکی هم نیست، اما مسئله اینجاست که استقلال به افرادی با تفکر و دیدگاه بالاتر نیاز دارد. مدیریت دچار افسارگسیختگی شده، مدیرعامل یک چیز می گوید، هیئت مدیره یک چیز دیگر... . هر کدام یک حرفی می زنند و این حرف‌ها با هم تناقض دارد و باعث گله و شکایت اعضای تیم می‌شود.

نسبت به رفتار مدیران درخصوص بازیکنان انتقادی ندارید؟

رفتار مدیران و مسئولین نباید به بازیکن تشنج و هیجان دهد و تمرکز آنها را به هم بریزد. بازیکن ممکن است هر حرفی بزند، مدیرعامل باشگاه که نباید او را اخراج کند! با اخراج بازیکن به تیم لطمه می‌خورد و زخمش بر تن هوادار می‌ماند. برخی همه مسائل را گردن سرمربی تیم می‌اندازند، سرمربی که تنها نمی تواند کاری از پیش ببرد. مدیریت باشگاه اول به مجیدی وعده و وعید داد و نظر مجیدی را جلب کرد، که ما از جزئیات آن بی‌خبریم، بعد هم لابد به قولشان عمل نکردند و مجیدی هم دوباره گلایه و شکایت را شروع کرد.

وضعیت نقل و انتقالاتی تیم را چگونه می‌بینید؟

این استقلالی که الان شکل گرفته نمی‌تواند در لیگ بیست‌و‌یکم از قهرمانی حرفی بزند. برخلاف صحبت‌های مددی خواسته سرمربی تیم برآورده نشده، به جای بازیکن‌هایی که گرفته شده اگر بازیکن‌هایی که رفتند را حفظ می‌کردند خیلی بهتر بود. استقلال از تیم ملی مهم‌تر است، چون استقلال بازی‌های بیشتری نسبت به تیم‌ملی انجام می‌دهد . استقلال تیم بزرگی است و نیاز به بازیکنان بزرگ و خوب دارد. استقلال جای امتحان پس دادن بازیکنان تازه کار نیست!

با وجود شایعات هواداران خواستار ادامه همکاری با مجدیدی هستند.

اگر کسی دیروز قولی داده امروز باید سر قولش باشد. از وزیر ورزش می‌خواهم به هواداران استقلال احترام بگذارد و مشکلات را حل کند. هواداران استقلال مددی را دوست نداشتند و و او را نمی‌خواستند. این مدیران بروند در جای دیگر کار کنند. اینگونه دل ۳۰ میلیون هوادار هم راضی می‌شود. همینطور باید بگویم، من مسئله‌ای که برای پرویز مظلومی به وجود آمد را محکوم می‌کنم. او سکان‌دار و پرچم‌دار استقلال است. اگر استقلال آبرویی دارد آن را مدیون مظلومی است. درست است که نارضایتی‌هایی وجود دارد، اما حرف‌های زشتی که زده شده خارج از روحیه ورزشکاری است.

انتظار شما از مدیریت جدید چیست؟

درباره عقد قرارداد مهدی قایدی با الاهلی امارات و اتفاقاتی که میان احمد مددی و فرهاد مجیدی در این باره افتاد ابهاماتی وجود دارد که باید شفاف‌سازی شود. این موضوع کوچکی نیست که بتوان از کنار آن به سادگی گذشت و چشم‌پوشی کرد. استقلال به یک جریان نو و تازه نیاز دار و باید مدیریت آینده این تیم بتوانند بستری را فراهم کنند تا پیشکسوتان که خون دل این تیم را خورده‌اند در کنار باشگاه بوده و نظرات خود را بیان کنند نه اینکه مثل مددی کاری کنند که آنها دوست نداشته باشند از کنار باشگاه عبور کنند.

#صادق ورمزيار #استقلال #باشگاه استقلال #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها