کار با آقایحیی و آقامهدی دو مربی از مکتب پرسپولیس بهترین اتفاق برای من است
39888
محمد شریفی: برای ما فرقی نداشت به چه تیمی بخوریم
02 مهر 1400 12:39
سیدیاسر رضوی  - هافبک جوان پرسپولیس معتقد است این تیم بدون توجه به شرایطی که انحلال دارد برای بازی با عربستان آماده بوده و می تواند برای هدفی که دارد بهترین نمایش را داشته باشد محمد شریفی که اخیراً به اردوی تیم ملی امید ایران هم دعوت شده از اتفاق خوب در زندگی فوتبالیش می‌گوید که حالا زیر نظر  دو مربی از مکتب پرسپولیس قرار است کارش را ادامه دهد.

روزنامه گل

اوضاع تمرینات پرسپولیس چطور پیش می رود؟

خدا را شکر بعد از برد خوبی که مقابل استقلال تاجیکستان به دست آوردیم و جواز صعود به مرحله بعد را پرسپولیس کسب کرد تمرینات خوبی را پیش می بریم تا با آمادگی کامل برای بازی با الهلال که برای ما به حساب می آید، آماده شویم.

نگران برخورد پرسپولیس در این مرحله با الهلال نیستید؟

باور کنید ما زیاد به این مسئله فکر نمی کنیم که حریف مقابل ما چه تیمی است چون هدف ما صعود به مرحله بالا و انشالله قهرمانی در آسیا است. با این همه الهلال تیم خوبی است و یکی از بهترین تیم‌های آسیا به حساب می‌آید و انشاالله با شرایطی که کادر فنی فراهم کرده بتوانیم یک بازی خوب را مقابل این حریف قدرتمند خودمان به نمایش بگذاریم و جواز حضور در مرحله بعدی را به دست بیاوریم.

در این خصوص هواداران نگران بازی نکردن پرسپولیس به واسطه شروع نشدن لیگ هستند آن هم در صورتی که بازی های الهلال در لیگ عربستان آغاز شده است.

این مسئله مهمی است که ما بتوانیم خودمان را هرچه بیشتر برای این بازی مهم و سرنوشت ساز آماده کنیم و قطعاً بازی کردن در لیگ کیفیت تیم را به مرحله بالاتر از آن چیزی خواهد نشان داد که ما در بازی های تدارکاتی به نمایش بگذاریم. با این حال آماده هستیم و کارمان را با قدرت ادامه دهیم.

شرایط خودت امسال برای حضور در لیگ با پرسپولیس به چه شکل است فکر می‌کنی امسال بازی بیشتر به تو برسدبرسد؟

قطع یقین امسال شرایط من با توجه به تجربه بیشتری که در این تیم به دست آوردم بهتر از سال گذشته بوده و تمام تلاش ما این است که بتوانم نظر کادر بندی را به دست بیاورم و بازی‌های بیشتری را انجام دهم. به امید خدا بتوانم شرایط بهتری برای بازی در پرسپولیس بدست بیاورم و بتوانم جواب اعتماد کادر فنی را بدهم.

نظر در مورد انتخاب مهدی مهدوی‌کیا به عنوان سرمربی تیم امید به این که شنیده می شود در این اردو تیم دعوت شده ای چیست؟

من فکر می کنم انتخاب آقای مهدی مهدوی کیا یکی از بهترین انتخاب‌هایی بود که فدراسیون می‌توانست برای سرمربیگری تیم امید ایران انجام دهد. آقا مهدی سالهاست که در عرصه انتخاب استعدادهای جوان چه در ایران و چه در اروپا و باشگاه هامبورگ فعالیت داشته و می‌تواند یک نقطه قوت برای هم تیم امید ایران و هم بازیکنان باشد که قبل از این نظر ایشان کار کنیم این برای من یک اتفاق خوب است و امیدوارم بتوانم بهترین شرایط را در این تیم زیر نظر سرمربی جدید داشته باشم. قطعاً کار کردن با دو مربی که هر دو در مکتب پرسپولیس کار کرده و بزرگ شده اند می تواند برای من کار را بهتر و شرایط را برایم بیش از پیش مهیا کند تا یک اتفاق خوب برای خودم در فوتبال ملی با پیراهن کشورم رقم بزنم.

#محمد شریفی #پرسپولیس #الهلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها