39874
چرا محرومیت فرهاد قائمی سختگیرانه است؟
02 مهر 1400 11:21
در روزهای اخیر حواشی زیادی در رابطه با محرومیت فرهاد قائمی ایجاد شده است.

روزنامه گل

فرهاد قائمی بازیکن سال‌های اخیر والیبال ایران که از او سرویس‌های خاص و دریافت‌های مطمئنی را به خاطر داریم در ماه‌های اخیر حواشی زیادی را تجربه کرد و به علت مصاحبه‌اش روز گذشته طی حکمی مشمول جریمه سنگینی شد.

قائمی بعد از خط خوردن نامش از لیست المپیک توسط آلکنو در حالی که تنها چند روز از دعوت مجددش به تیم ملی گذشته بود حسابی عصبانی شد و مصاحبه‌ای پنجاه میلیونی را انجام داد! البته ماجرا به جریمه مالی ختم نمی‌شود و او سه ماه آینده را با محرومیت سپری خواهد کرد.

فرهاد قائمی که از رفتار انجام شده با خود بسیار ناراحت بود مصاحبه ای انجام داد و بابت اتفاقات رخ داده معترض شد؛ با این حال فدراسیون والیبال واکنشی به این مسئله نشان نداد تا حالا و بعد از اتمام مسابقات آسیایی که حکم سنگینی در مورد این بازیکن اعمال شده است‌.

در واقع قائمی با سه ماه محرومیت روبه‌رو شده در حالی که این حکم تا حدودی سخت گیرانه به نظر می رسد. به هر حال فرهاد قائمی سال ها برای والیبال ایران زحمت کشیده و افتخارات زیادی با تیم ملی به دست آورده است. اگرچه شاید مطرح کردن آن صحبت‌ها از سوی این والیبالیست پیش از المپیک کار خیلی درستی نبود اما در عین حال این محرومیت نیز بیش از حد سختگیرانه به نظر می رسد. حال باید منتظر ماند و دید که در ادامه و بعد از درخواست تجدید نظر قائمی تغییر در آن حاصل خواهد شد یا خیر.

همچنین قائمی در حالی به خاطر این صحبت ها محروم شده که طی هفته های بعد از المپیک برخی بازیکنان تیم ملی نیز صحبت هایی را مطرح کرده بودند که مهم ترین آن ها به نارضایتی از حضور کوتاه مدت آلکنو در ایران مربوط می شد؛ موضوعی که قائمی در استوری اینستاگرامی خود نیز به آن اشاره کرده بود.

از طرفی در این بین باشگاه سپاهان نیز متضرر خواهد شد. آن ها یک تیم مدعی را جمع و جور کرده اند و به دنبال قهرمانی در لیگ والیبال هستند، این در حالی است که قائمی یکی از مهم ترین مهره های آن ها در این راه محسوب می شود و غیبت سه ماهه این بازیکن آن هم در وضعیتی که این باشگاه هیچ نقشی در اتفاقات رخ داده نداشته تا حدودی ناعادلانه به نظر می رسد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها