39781
ناصر فریادشیران: درود به شرف محمود فکری که واژه ارتش فحاش را ماندگار کرد!
31 شهريور 1400 18:06
ناصر فریاد شیران گفت: مددی استعفای خود را به هیات مدیره استقلال و وزیر ورزش داده اما نمی دانم پذیرفته شده است یا نه!

روزنامه گل

ناصر فریاد شیران درباره شایعه غیبت امروز خودش و احمد مددی در باشگاه استقلال گفت: همه این ها کار ارتش فحاش است و همین الان از باشگاه خارج شدم. تمام مردم بدانند سالم کار کردن تاوان سنگینی دارد و برای افرادی که تخصص در این حوزه دارند، موانع زیاد است! این ها کار ارتش پوشالی است که به همه حمله می کنند.

او ادامه داد: آنها افراد فیکی هستند که به اسم لوگوی استقلال با ارزش و قدمت 70 ساله منافع مالی دارند. آنها تبلیغ افرادی را می کنند که منافع شان قطع شده است.

معاون اجرایی استقلال در پاسخ به این سوال چه کسی این پول ها را خرج می کند؟ گفت: من نمی دانم و اسم کسی را نمی آورم ولی شما از نهادهای نظارتی این را بپرسید چه کسانی این فضا را هدایت می کند؟ 600 میلیون تومانی که درآمد یک نفر است حتما از جیب کسانی خرج شده و شما باید بپرسید این افراد چه کسانی هستند. درود به شرف فکری که برخی جملات را مثل مایلی کهن تثبیت کرد. برای این ارتش فحاش فرقی ندارد فکری باشد، قلعه نویی باشد، شفر باشد، منصوریان، مجیدی، مدیران استقلال یا هرکس دیگری و هرکسی که منافع آنها را تامین نکند خائن محسوب می شود.

فریاد شیران در مورد ماجرای استعفای مددی هم گفت: ایشان استعفای خود را به هیات مدیره و وزیر ورزش داده اند اما نمی دانم پذیرفته شده است یا نه. دیروز هم باشگاه بودند و امور را در اختیار داشتند. امروز هم برای مددی کار شخصی پیش آمد و به همین دلیل در باشگاه حضور نداشتند.

گفته می شود بعد از قبول استعفای مددی و کناره گیری رسمی او، ناصر فریادشیران هم از مجموعه آبی خارج می شود. ناصر فریادشیران نزد هواداران استقلال جایگاهی ندارد و پیشکسوتان استقلال هم به این دلیل که او در مقطعی جانشین سعید مراغه چیان، کاپیتان دهه 60 استقلال شد، با او زاویه دارند. ناصر فریادشیران بعد از شکست استقلال مقابل الهلال روی خط برنامه فوتبال برتر حرف هایی زد که با موضع گیری آشکار پیشکسوتان و هواداران استقلال مواجه شد و آنها این ادبیات را برای استقلال تحقیرآمیز دانستند. فریادشیران این روزها تنها کسی است که تمام قد از احمد مددی دفاع می کند و بیشتر از خود مددی تمایل به مخالفت با استعفای مدیرعامل مستعفی استقلال دارد چراکه با جدایی مددی، دوران حضور او در باشگاه استقلال نیز به پایان می رسد!

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها