39775
پشت پرده جریمه نقدی فرشید اسماعیلی
31 شهريور 1400 17:17
کمیته اخلاق هنوز دلیل جریمه 5 میلیون تومانی فرشید اسماعیلی را مشخص نکرده اما به نظر می رسد پرونده درگیری او در فرودگاه بعد از یک سال مورد بررسی قرار گرفته است

روزنامه گل

روز گذشته خبری روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال رفت که در آن آمده بود فرشید اسماعیلی به جریمه نقدی 5 میلیون تومانی محکوم شده ضمن اینکه محمدحسین کنعانی زادگان هم با جریمه سنگین 200 میلیون تومانی و 2 جلسه محرومیت تعلیقی روبرو شد.

نکته عجیب اینکه در خبر فدراسیون فوتبال در مورد دلیل جریمه این دو بازیکن توضیحی داده نشده بود. البته دلیل جریمه کنعانی زادگان همان فیلمی است که در فضای مجازی پخش شد و این بازیکن در آن پاسخ نامناسبی به کری هواداران تیم رقیب می دهد اما کسی دلیل اصلی جریمه فرشید اسماعیلی را نمی داند و حتی گفته می شود خود فرشید اسماعیلی هم از دلیل جریمه اش بی خبر است.

هنوز هیچ یک از مقام های رسمی کمیته اخلاق و فدراسیون فوتبال به دلیل محرومیت این بازیکن اشاره نکرده اند اما دو شایعه درباره دلیل جریمه فرشید اسماعیلی به گوش می رسد، یکی شادی گل او بوده است که بعد از زدن ضربه پنالتی در ضیافت پنالتی های دربی سرخابی جام حذفی مشت هایش را به سمت نیمکت پرسپولیس گره کرد و دیگری درگیری او با هواداران استقلال در فرودگاه...

از آن جایی که پیش از این فدراسیون فوتبال عیسی آل کثیر را به دلیل شادی گل مشابه با جریمه نقدی روبرو نکرده بود، به نظر می رسد دلیل جریمه فرشید اسماعیلی هم همان ماجرای فرودگاه باشد چرا که وقتی پرونده کنعانی زادگان با اعتراض هواداران و باشگاه استقلال به کمیته اخلاق ارجاع شد، هواداران پرسپولیس از فدراسیون و کمیته اخلاق گلایه کردند که چرا به ماجرای درگیری فرشید اسماعیلی در فرودگاه ورود نکرده است.

#فرشیداسماعیلی #استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها