عادل؛ آزاد برای شبکه ورزش، ممنوع برای شبکه سه
39759
لجبازی با مردم را تمام کنید
31 شهريور 1400 14:51
  خبر رسیده فصل جدید برنامه «فوتبال 120» مجوز گرفته و به زودی از شبکه ورزش سیما روی آنتن خواهد رفت. نکته ویژه این برنامه آن است که تهیه‌کنندگی‌اش را عادل فردوسی‌پور بر عهده دارد.

روزنامه گل

در حقیقت فوتبال 120 در حال حاضر به آخرین حلقه ارتباطی عادل با صداوسیما تبدیل شده است و اخبار آن هم از همین جهت بولد می‌شود. فردوسی‌پور گاهی در این برنامه نریشن می‌گوید و هوادارانش صدای او را می‌شنوند؛ اما آیا همین مقدار استفاده از یک سرمایه ارزشمند کافی است؟ آیا این به معنای حرام کردن هنر عادل نیست؟

تجربه به ما نشان می‌دهد به جای غر زدن، تازه باید ممنون آقایان باشیم که همین منفذ کوچک را هم نبستند و فوتبال 120 را هم از عادل نگرفتند. با این حال اگر کبر و غرور مدیران محترم اجازه می‌دهد، خوب است چند دقیقه در خلوت خودشان به این موضوع فکر کنند که چطور می‌شود حضور، برنامه‌سازی و بعضا پخش صدای فردوسی‌پور در شبکه ورزش سیما آزاد باشد، اما همین‌ها در شبکه سه جنبه ممنوع پیدا کند؟ مگر این دو شبکه در دو رسانه متفاوت فعالیت می‌کنند؟ مگر موازین شبکه ورزش با شبکه سه فرق دارد؟ مگر آنجا مال یک کشور دیگر است و اینجا مال یک جای دیگر؟ این سیاست یک بام و دو هوا، نشان‌دهنده چه چیزی است؟ چه چیزی غیر از سردرگمی خود آقایان در مورد تصمیمی که گرفته‌اند و الان هم نمی‌دانند با آن چه کنند؟

لجبازی با مردم را تمام کنید و عادل را سر کارش، شغلش، عشقش برگردانید. به او گزارش فوتبال بدهید و بگذارید نودش را بسازد. این به معنای کوچک شدن شما نیست. اتفاقا تصحیح خطا و جلوگیری از ادامه خسران، نشانه والامنشی و بلوغ شخصیتی است. در این سرزمین دلخوشی‌های زیادی نداریم. لااقل این یکی را به مردم برگردانید.

#عادل فردوسی پور
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها