نه به نفع و نه به ضرر فرهاد مجیدی
39745
مظلومی گزارش مکتوبی از اردوی دوبی نمی‌دهد!
31 شهريور 1400 14:12
  احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در آخرین گفتگوی تلویزیونی خودش اعلام کرد هیات مدیره برای تصمیم‌گیری درباره فرهاد مجیدی در انتظار رسیدن گزارش پرویز مظلومی نماینده هیات مدیره در اردوی دوبی هستند.

روزنامه گل

مظلومی اما در مصاحبه‌هایش کاملاً دوپهلو حرف زد و با گفتن این جمله که اگر بخواهد حرف بزند زمین و زمان به هم خواهد ریخت همه را کنجکاو کرد تا آنچه که می‌داند را هرچه زودتر بازگو کند. البته محمود فکری و دیگر منتقدان فرهاد مجیدی هم در این مدت مواردی را به سرمربی استقلال نسبت دادند و ادعاهایی را مطرح کردند که هیچ‌کدام قابل استناد نیستند. برای همین همه در انتظار گزارش رسمی و مکتوب مظلومی بودند. گزارشی که قطعاً بخش‌هایی از آن‌هم به بیرون و فضای رسمی یا غیررسمی رسانه‌ای هم درز پیدا می‌کرد.

اما اکنون خبر می‌رسد که برخلاف انتظار احمد مددی، مظلومی قرار نیست هیچ گزارش مکتوبی از اردوی دوبی به باشگاه و هیات مدیره بدهد و این موضوع را هم به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است که منتظر گزارش مکتوب او نباشند. به‌این‌ترتیب به نظر می‌رسد که آخرین وعده مددی هم محقق نمی‌شود و خبری از این گزارش و بررسی آن در هیات مدیره نخواهد بود و این در شرایطی است که دیروز خبر رسید هیات مدیره باشگاه با استعفای مددی نیز موافقت کرده است.

#استقلال #سرپرست #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها