39731
توافق قطعی دو تیم با یک مدافع برای لیگ بیستم و یکم
31 شهريور 1400 12:34
مدافع جدید گلگهر با وجود تمدید قرارداد با سپاهان، درفصل بیست و یکم لیگ برتر راهی گل‌گهر سیرجان شد.

روزنامه گل

شایان(علی) مصلح در ۱۷ مرداد قرارداد خودش را با سپاهان تمدید کرد. با این حال، این مدافع شمالی در روز ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ در باشگاه گل‌گهر حاضر شد و با تیم جدیدش قرارداد امضا کرد. این موضوع تعجب برخی از هواداران فوتبال را به دنبال داشت. پرسش اینجا بود آیا گل‌گهر برای فسخ قرارداد این بازیکن هزینه پرداخت کرده است یا باشگاه سپاهان تمایلی برای ادامه همکاری با مصلح نداشته است؟

محمدرضا اسفندیارپور مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان در همین راستا اظهار داشت: «مصلح با برگه فسخ قرارداد در محل باشگاه حاضر شد و برای سال جدید با وی توافق کردیم.»

این مدافع بعد از قطعی شدن خروجش از سپاهان پیامی منتشر کرد که نشان دهنده گلایه‌اش از بعضی رفتارها در باشگاه سپاهان بود: «همیشه یاد گرفته‌ام ‌از خودم خاطره‌ی بدی برای کسی به جا نگذارم. اگرچه چند هفته‌ای می‌شود که ناملایمتی با من از طرف عده‌ای به اوج خودش رسیده اما همه‌ی ما ممکن‌الخطا هستیم و من زشتی رفتار آنها را به مهربانی و بزرگی شما هواداران سپاهان می‌بخشم و امیدوارم شما هم بدی‌ها و اشتباهات و کوتاهی‌های من را حلال کنید.»

گفتنی است شایان مصلح تا پیش از این نیز در لیگ نوزدهم شاگرد امیر قلعه‌نویی در سپاهان اصفهان بود و حالا بار دیگر با حضور در گل‌گهر دوباره شاگرد این سرمربی در این تیم شد. با توجه به حضور نورافکن در سمت چپ سپاهان وی شانس کمی برای حضور در ترکیب اصلی طلایی‌پوشان داشت.

#گل گهر سیرجان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها