39702
تمرین رزمی‌کاران لیگ برتری در بیابان‌های ماهشهر
31 شهريور 1400 10:22
ورزشکاران شهرک طالقانی بندر ماهشهر، به‌دلیل عدم بازسازی سالن ورزشی این منطقه همچنان در بیابان‌ها تمرین می کنند.

روزنامه گل

تیم کیوکوشین کاراته شهرک طالقانی بندرماهشهر که به عنوان نماینده استان خوزستان در مسابقات سوپر لیگ کاراته کشور حضور دارد و سال گذشته به مقام چهارم این رقابت‌ها دست یافته بود، این روزها برای فصل جدید مسابقات تمرینات خود را در بیابان‌ها دنبال می‌کند.

ورزشکاران شهرک طالقانی شهرستان بندرماهشهر که در چندین رشته ورزشی در میادین ملی و بین‌المللی برای استان خوزستان و کشور افتخار آفرینی کرده‌اند، به دلیل فقدان محلی برای انجام تمرینات خود در بیابان‌های این شهرستان به انجام تمرینات خود مبادرت می‌ورزند.

شهرک طالقانی یکی از نقاط محروم بندرماهشهر است که با وجود داشتن فضای ورزشی ناکافی، فعالیت این سالن برای پذیرش حجم ورزشکاران این منطقه کافی نیست و ورزشکاران رشته‌های مختلف رزمی و گروهی، به ناچار در بیابان‌های اطراف منطقه سکونت خود به انجام تمرینات خود می‌پردازند.


این منطقه دارای یک سالن ورزشی به نام شهید عساکره است که مدت‌ها پیش قرار بر بازسازی آن بود، اما هنوز مراحل آماده سازی آن تکمیل نشده است.

این سالن به عنوان اولین مکان ورزشی شهرک طالقانی ماهشهر، توسط شرکت‌های پتروشیمی منطقه احداث شد، اما به‌دلیل عدم نگهداری مناسب و غیر کارشناسی، کفپوش، روشنایی و سیستم برودتی آن در ۶ سال گذشته به طور کامل فرسوده و از سرویس خارج شده است.

در طول این شش سال چندین نمایندگان ادوار مختلف مجلس، فرمانداران، مدیران عامل، مدیر کل و رئیس اداره ورزش و جوانان از این سالن بازدید کرده و قول مساعدت برای بازسازی این مجموعه را دادند، اما وعده‌ها تا به امروز محقق نشده است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها