39641
باشازاده: به مجیدی نامه زدیم تا به باشگاه بیاید
30 شهريور 1400 17:02
معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: سردرگم هستیم و امیدواریم با انتخاب مدیرعامل جدید مشکلات حل شود

روزنامه گل

مهدی پاشازاده معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص شرایط این روزهای آبی پوشان صحبت کرد.

مهدی پاشازاده درباره شرایط این روزهای باشگاه استقلال گفت:

شرایط باشگاه به خاطر حواشی به وجود آمده، خوب نیست. مشکلات ما برای این یکی دو ماه نیست و برای 5 سال گذشته بوده که جمع شده است. هواداران خسته شده‌اند و حق دارند. هر بار در این مقطع فصل، زمان را از دست می‌دهیم. سردرگم هستیم و باید با صحبت کردن مشکلات حل شود، اما برخی مواقع کوتاه نمی‌آییم و گذشت نمی‌کنیم.

پاشازاده افزود:

اگر صحبت از طرفدار می‌کنیم، باید یک جایی گذشت کنیم تا تیم موفقی بسازیم. چند سال است از تیم رقیب و فلانی و فلانی‌ها صحبت می‌کنیم، در صورتی که خودمان هم باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در رابطه با دلیل حضور علی فتح‌الله‌زاده در باشگاه استقلال تصریح کرد:

بنده بی اطلاع هستم و از خودشان بپرسید.

پاشازاده در پاسخ به این سوال که چه زمانی قرار است مشکلات استقلال به پایان برسد، گفت:

مشکلات تمام نمی‌شود، در کشتی و والیبال هم مشکلات وجود دارد. در بارسلونا نیز اتفاقات ورزشی می‌افتد، اما اینکه چطور جمع کنیم، مهم است. صحبت‌هایم تنها با فرهاد مجیدی نیست و با همه از جمله پیشکسوتان است. باید تلاش‌مان را دو برابر کنیم.

پاشازاده در مورد اینکه آیا امکان دارد با حضور مدیرعامل جدید از باشگاه استقلال جدا شود، گفت:

پستی که به من ابلاغ شده است، در کل دنیا تعریف شده و در ایران فقط تعریف نشده است. سیاسی‌ها باید در فوتبال باشند، اما کارهای ورزشی را معاون ورزشی انجام می‌دهد، مثل پاول ندود، لئوناردو و حمیدزیچ. در فوتبال اروپا هیات مدیره وجود ندارد، یک رئیس باشگاه وجود دارد و یک مدیر ورزشی. بنابراین، جایگاه‌ها باید مشخص شود. به این مسئله که اشاره کردید، فکر نکردم و دنبال چیزی هم نیستم. آمده‌ام که کمک کنم. نمی‌توانند من را از استقلال جدا کنند. در استقلال بازی کرده‌ام و افتخارم این است که نتوانستم به خود بقبولانم که در ایران رنگ پیراهن دیگری را بپوشم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره اینکه چه زمانی در رابطه با استعفای مددی تصمیم‌گیری خواهد شد، گفت:

وزیر ورزش و جوانان باید تصمیم بگیرد و امیدوارم در این یکی دو روز مدیرعامل انتخاب شود.

پاشازاده در خصوص اینکه فرهاد مجیدی لیست جدیدی به باشگاه داده است یا نه، افزود:

امروز نامه‌ای به فرهاد مجیدی دادیم و او را به باشگاه دعوت کردیم تا خواسته‌هایش را اعلام کند و بتوانیم آنها برآورده کنیم.

پاشازاده در مورد عدم حضور مدیران استقلال در تمرین روز گذشته یادآور شد:

منتظر هستیم تکلیف مشخص شود. شاید امروز و فردا به محل تمرین برویم. بهتر است ابتدا معارفه من صورت بگیرد اما مسئولان نبودند. روز گذشته حمایتم را از مجیدی اعلام کردم و از خدایم است که ایشان موفق شود. دل مان می‌خواهد هواداران شاد شوند، بحث اصلی ما هواداران است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در واکنش به این موضوع که مسئولان باشگاه بایرن لورکوزن برای قرارداد با او به ایران آمدند، اما مدیرعامل استقلال برای فروش مهدی قائدی به دبی رفت، گفت:

تنها بازیکنی بودم که مدیرعامل و معاون یک تیم باشگاهی از اروپا به ایران آمدند و در استقلال قرارداد بستند. بقیه بازیکنان در آنجا قرارداد بستند. این کار خلاف نیست و حضور مدیران در ایران تنها برای بنده اتفاق افتاد.

#مهدي پاشازاده #استقلال #فرهاد مجیدی #باشگاه استقلال #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها