39591
فرجی: بازی کنار سیدجلال خیلی راحت است
30 شهريور 1400 13:01
فرشاد فرجی می‌گوید با کمک هم‌تیمی‌ها و کادرفنی توانسته خیلی زود در ترکیب اصلی جا بیفتد.

روزنامه گل

فرشاد فرجی که به مدافع وسط فیکس پرسپولیس تبدیل شده امروز در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافت و گفت و گوی کوتاهی با خبرنگاران داشت. فرجی در خصوص پیروزی در تاجیکستان گفت: برد شیرینی بود و آماده می‌شویم برای بازی با الهلال و دیروز استارت خیلی خوبی زدیم و تمرین خوبی داشتیم. انشاالله در ادامه راه همین روند تمرینات را ادامه دهیم و یک بازی خوب هم مقابل الهلال انجام دهیم.

او در مورد تجربه بازی کنار سیدجلال حسینی می‌گوید: بازی کنار سید جلال عالی و خیلی راحت است. وقتی یک رهبر بزرگ کنارت بازی کند همه جوره در زمین راحت هستی.

فرجی در مورد اینکه خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا افتاده و همچنین در مورد بازی با الهلال گفت: کمک هم بازی‌ها و کادرفنی بود که کمکم کردند که در تیم خوب کار کنم. بازی الهلال خیلی سخت است ولی ما تیم پرسپولیس هستیم و امیدوارم در آن بازی هم نتیجه خوبی بگیریم.

مدافع شمالی سرخ‌ها در مورد اینکه گفته می‌شود رقم قراردادش به نسبت دیگران پایین تر است گفت: یک سری چیزها خانوادگی است بین ما و باشگاه و یک سری چیزها هم دلی ایت و من نمی‌خواهم در مورد این مسائل ریز شوم. فعلا تمرینات عالی است و خیلی خوب داریم پیش می‌رویم. ما تلاش خودمان را می‌کنیم و باقی‌اش دست خداست.

#فرشاد فرجی #پرسپولیس #لیگ قهرمانان آسیا
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها