39560
جلالی: پرسپولیس با این شرایط مشکلی مقابل الهلال نخواهد داشت
30 شهريور 1400 10:55
  کارشناس فوتبال در مورد دیدار پیش روی پرسپولیس مقابل الهلال و لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.

روزنامه گل

مجید جلالی در خصوص دیدارهای نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا و صعود پرسپولیس اظهار داشت: از دیدارهای انجام شده مدتی گذشته و اگر بخواهیم بررسی کنیم با دید بهتری می‌توانیم دلایل این موضوع را بسنجیم ولی هرچه هست پرسپولیس راهی مرحله بعد شد و دو تیم دیگر به هر جهت حذف شدند. اینکه در این مرحله تنها یک نماینده داریم هم در نوع خودش جای بحث و بررسی دارد و می‌توانستیم با تیم‌های بیشتری در یک چهارم نهایی حاضر باشیم.

وی در مورد دیدار پرسپولیس مقابل الهلال گفت: هنوز فرصت زیادی تا این بازی مانده است و از طرفی نه پرسپولیس و نه الهلال را نمی‌توانیم با چیزهایی که در مرحله قبلی از آنها دیدیم در بازی پیش رو بسنجیم. الهلال مقابل استقلال نوعی بازی را به نمایش گذاشت که با توجه به سبک بازی استقلال آنها هوشیارانه عمل کردند و به دنبال استفاده از تک موقعیت‌ها برای رسیدن به دروازه بودند که موفق هم شدند. این نوع بازی با توجه به سبک بازی استقلال کار آنها را تا حدی برای به گل رسیدن آسان می‌کرد ولی این مدل بازی مقابل پرسپولیس بعید می‌دانم جواب دهد.

کارشناس فوتبال ادامه داد: پرسپولیس با سیستم دفاعی خاص خودش بازی می‌کند که از استقلال متفاوت است و فضای زیادی در اختیار حریف قرار نمی‌دهد و اگر الهلال بخواهد با همان شمایل بازی با استقلال به مصاف پرسپولیس برود به نظرم تیم پرسپولیس شانس خیلی زیادی برای برتری در این بازی دارد. از سوی دیگر پرسپولیس به واسطه نتایج چند سال اخیرش در آسیا شرایط روحی و انگیزشی بالایی دارد و این هم یک پوئن مثبت برای آنهاست و دیگر اینکه تغییرات پرسپولیس زیاد نبوده و همین به انسجام تیمی کمک می‌کند. شاید تنها پوئن مثبت الهلال در این بازی استفاده از امتیاز میزبانی باشد و اینکه از حضور تماشاگرانش هم بهره می‌برد و باید دید این امتیاز چقدر به کمک آنها می‌آید.

#مجید جلالی #پرسپولیس #لیگ قهرمانان آسیا #الهلال عربستان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها