باوجود محرومیت سه ماهه و مطرح شدن جدی نام نکونام
39514
قلعه‌نویی هم کاندید سرمربیگری استقلال شد !
29 شهريور 1400 19:33
  هنوز از  استعفای احمد مددی دو روز نگذشته که حالا صحبت از رفتن فرهاد سرمربی تیم است.استقلال در دوران مددی و فرهاد مجیدی نتایج قابل توجهی نگرفت.

روزنامه گل

سوم شدن در لیگ و واگذاری دربی برگشت از یک سو شکست در فینال جام حذفی و از دست دادن قهرمانی از سوی دیگر و درنهایت حذف در آسیا مقابل الهلال در امارات که با یک سری حواشی همراه بوده باعث شد تا با اعتراض هواداران مواجه شود و حالا بعد از رفتن مددی شنیده می‌شود مدیران جدید که از آن‌ها برای مدیرعاملی اسم برده می‌شود بر روی مجیدی هم‌نظر مثبت ندارند.

گفته می‌شود، یکی از کاندیداهای مدیرعاملی استقلال بر روی سرمربی خارجی نظر دارد تا استقلال از این وضعیت رهایی پیدا کند. اما در همین راستا به او گفته شده سرمربی باید ایرانی باشد و نهایتاً مربی خارجی باید دستیار باشد. برای همین خیلی سریع گمانه‌زنی‌ها در مورد مربیان داخلی و کسانی که شانس هدایت استقلال را دارند، شکل گرفت و جواد نکونام در صدر اخبار بود که این خبر نه تائید شد و نه تکذیب و حتی در این خصوص از قول نکونام این خبر منتشر شد، که او گفته بود جای هم‌بازی سابقم نمی‌آیم.اما مربی بعدی که از او نام برده می‌شود و گویا کاندیدای مدیرعامل بعدی استقلال به او نظر دارد کسی نیست جز امیر قلعه‌نویی سرمربی این روزهای گل گهر سیرجان !

قلعه‌نویی 3 ماه محروم است و بر روی نیمکت نمی‌تواند بنشیند و این حکم در کمیته استیناف هم تائید شد. اما اینکه او مربی گل گهر است و نمی‌تواند به استقلال بیاید باید بگوییم شنیده می‌شود قلعه‌نویی در زمان انعقاد تمدید قراردادش با باشگاه گل گهر 2 بند در آن گنجانده است. بر اساس شنیده‌ها امیر قلعه‌نویی در این دو بند متذکر شده که اگر از استقلال و تیم ملی پیشنهاد داشت بتواند با موافقت باشگاه با صلح و سازش جدا شود تا بتواند هدایت یکی از این دوتیم را به عهده بگیرد.

حالا بر همین اساس می‌گویند که اگر امیر کاندیدای هدایت استقلال باشد مشکلی ندارد و کسانی که به دنبال برگشت دوباره او به استقلال هستند عقیده دارند فقط او می‌تواند استقلال را از این بحران خارج کند.

در همین اثنا شنیده می‌شود قرار است مجیدی امروز به همراه مربی ایتالیایی به تهران برگردد و تمرینات را به عهده بگیرد اما در مقابل گفته می‌شود که عمر مربیگری او کم است و با آمدن مدیرعامل جدید او برکنار و سرمربی جدید خواهد آمد.

حالا باید دید، تیم آبی پوش تهرانی که هر روز آبستن یک حاشیه جدید است در این چند روزه چه تغییرات جدیدی خواهد داشت و فرهاد مجیدی هم مثل مددی خواهد رفت و مربی جدید می‌آید یا با فشار هوادار به کارش در استقلال ادامه خواهد داد.

#استقلال #امیر قلعه نویی #سرمربي
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها