39510
درخشان: بازیکنان جدید جای خالی نورالهی و مغانلو را پر کردند
29 شهريور 1400 18:43
سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم استقلال تاجیکستان ناشناخته بود اما حتما تیم خوبی بوده که توانسته تا به اینجا برسد، پرسپولیس به راحتی نتوانست حریف را شکست دهد.

روزنامه گل

حمید درخشان دررابطه با پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان اظهار داشت: بازی سختی برای ما بود؛ چون شرایط بازی در زمین چمن مصنوعی سخت بود اما تیم حریف با چمن ورزشگاه آشنا بود و قبلا روی چمن مصنوعی تمرین داشت. پرسپولیس شناختی نسبت به این تیم نداشت. همین موضوع گره‌های کار را بیشتر می‌کرد. در نهایت توانست از فرصت استفاده کند و بازی را ببرد.

وی در رابطه با اینکه انتظار می‌رفت پرسپولیس گل‌های بیشتری به تیم ناشناخته استقلال تاجیکستان بزند؛ گفت: تیم استقلال تاجیکستان درست است که ناشناخته بوده اما حتما تیم خوبی بوده که توانسته تا به اینجا برسد. همانطور که دیدیم پرسپولیس به راحتی نتوانست حریف را شکست دهد. پس تیم ضعیفی نبوده و بسیار خوب و قابل احترام و سخت کوش هم ظاهر شد.

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه چرا آل کثیر در بازی نبود عنوان کرد: این بازیکن هم باید تلاش خود را بیشتر کند تا مربی به او اعتماد و اطمینان بیشتری پیدا کند و او را در زمین بازی دهد.

درخشان در رابطه با اینکه آیا خریدهای جدید پرسپولیس می‌توانند جای خالی بازیکنان رفته را پر کنند تصریح کرد: به نظرم می‌توانند جای خالی آنها را پر کنند. ما نباید زود قضاوت کنیم. باید به بازیکنان جدید فرصت دهیم تا تلاش بیشتری داشته باشند. پرسپولیس تیم بزرگی است، آنها هم باید بدانند که به تلاش بیشتری نیاز است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم برای مرحله بعد لیگ قهرمانان، دیدارهای تدارکاتی بیشتری داشته باشیم. در مراحل بعدی تیم‌ها نسبت به پرسپولیس شناخت بیشتری پیدا کردند و تیم ما را بهتر آنالیز خواهند کرد، بنابراین قدرتمندتر از قبل ظاهر می‌شوند. پس ما نیز باید خود را قوی‌تر کنیم.

#باشگاه پرسپوليس #پرسپولیس #پیشکسوت پرسپولیس #حميد درخشان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها