خیلی مراقب باش آقای دراگان
39447
تیم کهکشانی، انتظارات کهکشانی
29 شهريور 1400 12:49
خوشبختانه تیم ملی کشورمان مسابقات آخرین مرحله انتخابی جام‌جهانی را خیلی خوب شروع کرده و با دو پیروزی سزاوارانه برابر سوریه و عراق، گام‌های بلندی برای صعود برداشته است.

روزنامه گل

موفقیت در چهار مسابقه مرحله قبلی و نیز این دو بازی باعث شده اعتبار دراگان اسکوچیچ هم نزد افکار عمومی بالاتر برود. او حالا آن مربی متوسطی نیست که بعد از انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی همه متعجب شدند. کسی که ظرف چند ماه دو بار می‌تواند عراق را ببرد و مرتبه دوم با سه گل این تیم را شکست می‌دهد، حتما توانایی‌هایی داشته است.

خود دراگان اسکوچیچ هم اخیرا در مصاحبه‌اش به این موضوع اشاره کرده و گفته: «فکر می‌کنم توانستم نظر هواداران را جلب کنم.» او در بخش دیگری از همین مصاحبه گفته: «یک عالمه بازیکن خوب و درجه یک در تیم ملی داریم.» در این مورد هم حق با مربی کروات است. وفور بازیکن خوب در پست‌های مختلف طوری است که واقعا ما را با یک نسل کم‌نظیر از ستاره‌ها در فوتبال ایران مواجه کرده است. در فاز هجومی مهدی طارمی و سردار آزمون بی‌نظیر هستند و حضور امثال جهانبخش، امیری، انصاری‌فرد، قلی‌زاده و... باعث می‌شود به ستاره‌ای مثل مهدی ترابی بازی نرسد. در بقیه خطوط هم بازیکنان خوب زیادی داریم؛ از خط دروازه که عابدزاده و نیازمند به بیرانوند نزدیک شده‌اند تا خط میانی با حضور امثال نوراللهی، عزت‌اللهی، سرلک، قدوس و...

با این همه اما خود اسکوچیچ خوب می‌داند که وقتی یک تیم کهکشانی دارید، توقعات از آن تیم هم بالا خواهد بود. مربی کروات تا کنون به خوبی از پس اداره تیم ملی برآمده و با آرامشی که دارد، باعث شده بچه‌ها کارشان را انجام بدهند. حتی تصمیمات مهم او مثلا در مورد حذف امثال رامین رضاییان و وریا غفوری هم چندان جنجالی نشده است. امیدواریم این روند ادامه پیدا کند، چون این تیم اگر به جام‌جهانی برسد، مطمئن باشید حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. ما امیدواریم به این که با یکی از بهترین نسل‌های تیم ملی، اولین صعودمان از مرحله گروهی را در آخرین جام‌جهانی 32 تیمی تاریخ جشن بگیریم.

#تیم ملی #اسکوچیچ
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها