39360
صدری: کارگزار جریمه پرسپولیس را پرداخت می‌کند
28 شهريور 1400 16:22
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: کارگزار قبلی قبول کرد جریمه باشگاه به خاطر اتفاقات مربوط به پست جنجالی هنگام سفر به هند را پرداخت کند.

روزنامه گل

روز گذشته قرارداد باشگاه پرسپولیس با شرکت آتیه داده‌پرداز اقاله شد که این امر به معنای فسخ دوجانبه و ترک مسئولیت دو طرف، از قرارداد است.

سید مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس در این خصوص توضیح داد: شرکت آتیه داده‌پرداز در طول مدت همکاری به تمام مواردی که در قرارداد آمده بود، پایبند ماند و به تعهدات خود عمل کرد. این قرارداد با همه خوبی‌ها و بدی‌هایش به پایان رسیده است. مدیران این شرکت به خصوص برادران جلیلوند، همکاری مناسب و مساعدی با باشگاه پرسپولیس داشتند و این امکان برای ما فراهم شد تا در فضایی دوستانه، قرارداد را اقاله کنیم. همچنین آنها قبول کردند جریمه باشگاه پرسپولیس توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال اتفاقات پست جنجالی هنگام سفر به هند را پس از نهایی شدن پرونده در مراجع حقوقی AFC، پرداخت کنند.

وی در ادامه با گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: از این پس باشگاه پرسپولیس می‌تواند مهیای حضور در مزایده برای انتخاب کارگزار جدید شود. در تلاش هستیم تا مزایده در سریع‌ترین زمان ممکن برگزار شود و کارگزاری متعهد و مسئولیت‌پذیر را در کنار خود داشته باشیم تا بتوانیم موانع مالی و اقتصادی باشگاه را مرتفع کنیم و مشکلات را از بین ببریم. باشگاه پرسپولیس نیاز به ایجاد شرایط جدید اقتصادی دارد و در این مسیر، قطعا از نظرات هواداران خود بهره می‌گیریم.

#باشگاه پرسپوليس #پرسپولیس #سیدمجید صدری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها