از استرس شب بازی نتوانستم بخوابیم
39346
سلامی: رفته بودیم النصر را شکست دهیم
28 شهريور 1400 14:07
  هافبک جوان تیم تراکتور از شرایط بازی با النصر و اولین حضورش در لیگ قهرمانان صحبت کرد.

روزنامه گل

بهزاد سلامی، هافبک جوان و ۱۹ ساله تراکتور که در دیدار مقابل النصر در ترکیب ثابت حضور داشت در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی خوبی خوب و واقعاً مردانه جنگیدیم و با غیرت بازی کردیم. با اینکه خیلی‌ها تصور می‌کردند تیم ضعیفی هستیم و مقابل تیم پرقدرت و پرهزینه النصر با اختلاف شکست می‌خوریم ولی واقعاً با همه وجود برای پیروزی وارد زمین شدیم و رفته بودیم که النصر را ببریم که متاسفانه بدشانسی آوردیم و گل زودهنگامی که دریافت کردیم کار را خراب کرد و دیگر نشد به بازی برگردیم.

وی افزود: همه از مشکلات ما برای این بازی خبر دارند و دیگر اشاره به آن تکرار مکررات است. ما لیستمان برای بازی کامل نبود و کلا سه بازیکن برای تعویض داشتیم و دست آقا فیروز برای بازی واقعاً بسته بود. شاید اگر مصدوم و محروم نداشتیم می‌توانستیم با دست پر به ایران برگردیم چون واقعا رفته بودیم از اعتبار فوتبال ایران و تراکتور دفاع کنیم.

هافبک جوان تراکتور در مورد حس و حالش برای اولین بازی آسیایی خود گفت: واقعا شرایط سختی بود و برای منی که هنوز تجربه چندانی در عرصه بزرگسالان نداشتم حضور در یک چنین بازی مهمی واقعا سنگین و سخت بود و استرس زیادی داشتم و شب بازی از استرس و البته ذوق و شوق نتوانستم درست بخوابم. خدا را شکر با کمک بزرگترهای تیم و آقا فیروز و بازیکنان درون زمین خصوصا اکبر ایمانی در بازی راحت بودم و این استرس در زمین همراهم نبود.

سلامی در مورد هم پستی با اکبر ایمانی و بازی در پست هافبک دفاعی افزود: پست تخصصی من هافبک دفاعی است و برای تراکتور هم در این پست بازی می‌کنم. بازی کنار بازیکن بزرگی مثل اکبر ایمانی برای من افتخار است و در این چند ماه خیلی از او یاد گرفتم و از این به بعد هم بیشتر از تجربیاتش استفاده خواهم کرد.

وی در مورد فصل جدید تراکتور هم خاطرنشان کرد: فصل سختی در پیش داریم ولی این بازی مقابل النصر به من و چند بازیکن جوان دیگر که در ترکیب بودند خیلی انگیزه داد و تجربه خوبی بود و قطعا در طول فصل هم به ما کمک می‌کند. من به شخصه و همه اعضای تیم در طول فصل همه تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و هواداران را خوشحال کنیم.

سلامی در پایان گفت: از آقای خطیبی که ما را به تیم بزرگسالان آوردند تشکر می‌کنم و از آقای فیروز کریمی بابت اعتمادش و راهنمایی‌هایی که داشتند ممنونم. از مدیریت باشگاه آقای نظمی هم تشکر دارم و خصوصا تشکر ویژه از آقای زنوزی که همیشه پشتیبان تیم بودند و در آخر هم از هواداران خوبمان که به ما دلگرمی دادند تشکر می‌کنم.

#تراکتور #النصر #لیگ قهرمانان آسیا
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها