38846
گواردیولا: تضمینی نیست که این فصل هم مثل فصل گذشته عالی کار کنیم
23 شهريور 1400 19:16
گواردیولا: تضمینی نیست که این فصل هم مثل فصل گذشته عالی کار کنیم

روزنامه گل

پپ گواردیولا که شاگردانش فردا شب (چهارشنبه) در اولین بازی خود در مرحله گروهی فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان اروپا پذیرای لایپزیگ خواهند بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: ما اولین بازی لیگ قهرمانان اروپا را می‌خواهیم انجام دهیم و شما خبرنگاران درباره حضور در مراحل بالانر صحبت می‌کنید. ما باید شایسته حضور در مراحل بالاتر باشیم اما هر فصل اوضاع متفاوت است. ما فصل گذشته تورنمنت فوق‌العاده‌ای را تجربه کردیم و در مرحله گروهی فوق‌العاده بودیم. حالا یک فصل جدید از لیگ قهرمانان را آغاز می‌کنیم.

وی افزود: در آغاز هر فصل لیگ قهرمانان از من پرسیده می‌شود که آیا تیمم مدعی قهرمانی در این رقابت‌هاست یا خیر، نمی‌توانم به این پرسش پاسخ دهم چون نمی‌دانم چه خواهد شد. لیگ قهرمانان اروپا غیرقابل‌ پیش‌بینی است چون تیم‌های قدرتمندی در آن حضور دارند. شرایط در لیگ قهرمانان حالا متفاوت‌تر از زمانی است که سرمربی بارسلونا بودم.

سرمربی منچسترسیتی که تیمش فصل گذشته نایب‌قهرمان لیگ قهرمانان شد، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: فصل گذشته در 11 بازی به پیروزی رسیدیم و تنها در یک بازی شکست خوردیم، اما مردم می‌گویند ما ناکام بودیم، در حالی که به نظرم ما کار فوق‌العاده‌ای انجام دادیم. تضمینی نیست که این فصل هم همانند فصل گذشته عالی کار کنیم، اما سعی می‌کنیم این فصل هم خوب عمل کنیم. در حال حاضر هم باید تنها به فکر پیروزی در بازی فردا باشیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها