38831
پیروز قربانی: بعد از گل دوم الهلال بازی را ندیدم!
23 شهريور 1400 14:59
پیروز قربانی از بازی شب گذشته استقلال و الهلال می گوید

روزنامه گل

پیروز قربانی در خصوص حذف استقلال از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: من بازی را دیدم ولی حقیقتا بعد از دریافت گل دوم پسرم آنقدر عصبانی شد که تلویزیون را خاموش کرد و خیلی ناراحت بود. من هم بقیه بازی را تماشا نکردم.

وی با اشاره به حذف استقلال گفت: این مساله اتفاقی بود که می شد حدس زد و نباید غیر واقعی با مردم صحبت کرد. فوتبال یک اصولی دارد و باید طبق همان اصول کار را پیش برد که چنین باخت هایی به وجود نیاید اما متاسفانه این اتفاق برای استقلال افتاد.اگر صادقانه بخواهم حرف بزنم باید بگویم از دید خیلی ها استقلال حتی بهتر از چیزی که فکر می کردیم بازی کرد ولی همانطور که گفتم برنده شدن در فوتبال اصول دارد.

بازیکن اسبق استقلال تصریح کرد: شما برای یک تورنمنت و یک بازی باید پیش زمینه داشته باشید و بر اساس آن می توانید نتیجه بگیرید. متاسفانه روندی که استقلال در این هفته ها طی می کرد به شکلی بود که خیلی ها نسبت به تیم امیدوار نبودند. باز هم می گویم نباید خودمان را گول بزنیم. خیلی ها انتظار داشتند استقلال مقابل الهلال با نتیجه بدتر شکست بخورد، ما از الهلال در این مدت یک غول ساختیم ولی دیشب دیدیم که این تیم اصلا غول نبود.

قربانی در خصوص انتقاداتی که به خریدهای جدید استقلال می شود گفت: من هم قبول دارم استقلال بد بسته شده است. روندی که می بینیم این است که یارگیری مطلوب نبوده است. همه ما شعور داریم، حمایت هم خوب است ولی واقعیت ها هم باید گفته شود. شما بازیکنان جدا شده و بازیکنان جدید را در یک ترازو بگذارید، آیا واقعا سطح فنی آنها با هم یکی است؟

بازیکن اسبق استقلال با اشاره به مشکلات مدیریتی در این باشگاه تصریح کرد: من به همه دوستانی که در باشگاه کار می کنند احترام می گذارم ولی اتفاقاتی که در استقلال افتاده نه فقط در دوره آقای مددی، بلکه قبل از آن نشان داده شده افراد مناسبی برای مدیریت این باشگاه انتخاب نشده اند. در این 6 سال این رویه صورت گرفته و ادامه پیدا کرده است.

#استقلال #الهلال #پيروز قرباني #پیشکسوت استقلال #الهلال عربستان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها