38829
خان‌محمدی: بازی با استقلال تشریفاتی است
23 شهريور 1400 14:50
  پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتظار ما از مدیر بعدی حل مشکل مالی است؛ پرسپولیس در زمین فوتبال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در بیرون زمین هم باید شرایط خوبی داشته باشد.

روزنامه گل

حسن خان‌محمدی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار مقابل استقلال تاجیکستان اظهار داشت: این بازی برای پرسپولیس حکم بازی تشریفاتی را دارد، اما تک بازی سختی است و برای پرسپولیس سخت‌تر، چون که به تازگی فصل نقل و انتقالات را پشت سرگذاشته و در جریان رقابت‌های لیگ قرار ندارد.

وی افزود: پرسپولیس آبروی فوتبال ایران در آسیاست و تنها تیمی است که در سال‌های اخیر در آسیا نتیجه خوبی گرفته؛ امیدوارم این نتایج خوب ادامه پیدا کند. جدایی دو بازیکن خوب احمد نوراللهی و شهریار مغانلو قطعاً روی پرسپولیس تاثیرگذار است. مغانلو با گلزنی و نوراللهی با پاس‌های مناسب واقعاً به سرخ‌پوشان کمک می‌کردند. پرسپولیس پیش از این هم بحران‌های دیگری را گذرانده و این بار هم می‌گذراند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از ابتدا که نام جعفر سمیعی برای مدیریت تیم فوتبال پرسپولیس مطرح شد با حضور وی مخالف بودم؛ با اینکه وی عملکرد خوبی در پرسپولیس داشت و زحمت کشید. در کنار سیمعی، با کمک ابراهیم شکوری که مدیریت مسائل فوتبالی تیم را دنبال می‌کرد، شرایط خوبی در باشگاه ایجاد شد، اما مدیریت باشگاه باید توان تزریق پول به تیم را داشته باشد. در حال حاضر مشکل اصلی پرسپولیس مسائل مالی است.

خان‌محمدی درباره انتظارات از مدیرعامل بعدی پرسپولیس گفت: انتظار ما از مدیر بعدی پرسپولیس حل مشکل مالی است. پرسپولیس در زمین فوتبال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در بیرون زمین هم باید شرایط خوبی داشته باشد.

#حسن خان محمدي #پیشکسوت پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها