فصل پیش یک ریال هم پول نگرفتم
38821
مهدی رحمتی: خودش را سردار معرفی می کند که بترسیم!
23 شهريور 1400 14:10
مهدی رحمتی سرمربی سابق پدیده درخصوص حوادث عجیب و غریب این باشگاه، صحبت هایی را در برنامه فوتبال برتر مطرح کرد.

روزنامه گل

مهدی رحمتی سرمربی سابق پدیده پس از حواشی زیادی که پیرامون این باشگاه رخ داد، شب گذشته روی آنتن برنامه فوتبال برتر آمد و پاسخگوی یک سری از مسائل درخصوص نحوه جدایی اش از این باشگاه بود. او پس از صحبت های معمایی مدیرعامل پدیده روی خط برنامه آمد و صحبت های زیر را مطرح کرد:

* در شأن من نیست پاسخ حرف هایشان را بدهم
در شأن و شخصیت من نیست که پاسخ یک سری حرف های دروغ را بدهم. همیشه در فوتبال ایران گذر زمان همه چیز را مشخص می کند. همه مهدی رحمتی را می شناسند. زمانی که نامه ای را به شما ابلاغ می کنند و رأس ساعت مقرر وارد باشگاه می شوید و شما را به اتاقی راهنمایی می کنند. من ساعت 12:03 دقیقه آنجا بودم و 12:33 از آنجا بیرون آمدم. هیچ شخصی وارد جلسه نشد و تنها یک نفر دو فنجان چایی جلوی من گذاشت و رفت. اگر آن فیلم را گرفتم برای این بود که آنها این اتفاق را تکذیب نکنند.

* بحث آقازاده ها بیشتر شده است
دوست ندارم لفظ آن را به کار ببرم ولی حرف های ضد و نقیضی از دوستان شنیده ام. احترام موی سفید این بنده خدا برای من واجب است. آقای معمایی تقصیری ندارد و تنها فرامین را انجام می دهد. عده ای از مجموعه پسماند گذشته در آنجا مانده اند. در کشور ما بحث آقازاده ها بیشتر شده است. این موضوع به نزدیکان، پسر، بچه خواهر و برادر ختم نمی شود. داماد و پسر زن داداش هم جزو آقازاده ها به شمار می روند.

* محتوای تمام جلسات موجود است
شما تا الان یک کلمه دروغ از من نشنیده اید. ما بجز آن جلسه، جلسه دیگری هم داشتیم. در یک دفتری، این آقایان پیش ما آمدند و با اینها صحبت کردیم که محتوای کل جلسه چه به لحاظ صوتی و چه به لحاظ تصویری همه چیز موجود است. اگر من تاکنون سکوت کرده ام، فقط و فقط به خاطر این بود که در شأن خودم نمی دیدم جواب این عزیزان را بدهم.

* فکر نمی کردند من به آن جلسه بروم
اگر این عزیزان نزدیک به 4، 5 سال در فوتبال بوده اند و آقایی که طبقه بالای ساختمان پدیده بود، 2 سال است وارد فوتبال شده، من 20 سال در این مملکت فوتبال بازی کرده ام و آداب و رسوم همه چیز را بلدم و می دانم کجا باید بروم و کجا نباید بروم. این دوستان فکر نمی کردند من به آن جلسه بروم. آنها نامه را به من دادند تا در آن جلسه حضور پیدا نکنم.

* قرار شد شروطشان را اعلام کردند اما مربی جدید انتخاب کردند
ما در جلسه دیگری همه چیز را خدمت این عزیزان توضیح داده بودیم و قرار شد در هیئت مدیره تک نفره شان مطرح کنند و بعد به من جواب بدهند. سپس یک بنده خدایی به من زنگ زدند و مدعی شد که رئیس هیئت مدیره است. او به من گفت شما در هیئت مدیره مخالفانی داری. من هم گفتم این اصلا برای من مهم نیست، تصمیمتان را اعلام کنید. گفتند ما برای شما قید و شرط داریم. من هم پاسخ دادم ایرادی ندارد و فقط به صورت رسمی این را به من اعلام کنید. آنها رفتند که به شکل رسمی این شروط را به من اعلام کنند ولی سرمربی جدید را اعلام کردند که اصلا هیچ مشکلی ندارد.

* این عزیزان قرارداد من را نقض کردند
این عزیزان قرارداد من را نقض کردند. قرارداد من به عنوان مدیر تیم ثبت شده و در آن آمده است تمام افرادی که باید روی نیمکت تیم بنشیند، باید با نظر مدیر تیم باشد که من بودم. از مراجع قضایی پیگیر قراردادم هستم و هیچ مشکلی هم ندارم.

* به کلاس های مربیگری می روم
طبق آن چیزی که کارشناسان درباره ام صحبت کرده اند و خودم در وجودم می دیدم، می توانستم موفق شوم. تصمیم گرفته ام یک سری کلاس ها را بگذرانم و الان نیز در اصفهان هستم و در کلاس مربیگری B شرکت کرده ام و سپس چند کلاس بین المللی می روم. قصد دارم به علم و دانشم اضافه کنم تا در راهی که 20 سال است آغاز کرده ام موفق شوم.

* اجازه ندهند هر کسی وارد فوتبال شود
خواهش می کنم به هر کسی اجازه ندهند وارد فوتبال شود تا اسم و رسم و شهرتی برای خودش دست و پا کند و این را دستاویز یک سری مسائل قرار بدهد که خانواده های خیلی زیادی را درگیری یک سری مشکلات کند که من به وقتش درباره اینها صحبت می کنم.

* من سپربلای آقایان شده بودم
ما در سفری که به اصفهان داشتیم، یک خانمی یقه پیراهن من را گرفته بود که التماس می کرد خواهش می کنم نروید. من نیز از همه جا بی خبر اطلاع نداشتم چه شده است. هر جا می رفتیم یک عده ای با پلاکارد جمع می شدند. من سپر بلا بودم و آقایانی که الان سینه می زنند، اگر ذره ای فکر کنند می دانند اگر مسئولین استان و هیئت فوتبال و شهردار و استاندار نبودند، این قبری که الان بالای سرش گریه می کنند، اصلا وجود نداشت و این عزیزان وجود نداشتند که روی خط برنامه فوتبال برتر بیایند و صحبت کنند.


*فصل پیش یک ریال هم نگرفتم
همین جا خدمت شما می‌گویم اگر واقعا بیش از اندازه دروغ بگویند تمام اسناد و مدارک را منتشر می‌کنم. فضای مجازی خداراشکر طوری است که می‌توانی همه چیز را وایرال کنی و به همه مردم می‌شود بازگو کرد من که رفتم و حرفی نزدم ولی دیگر از اسم من دستاویز درست نکنید برای مصاحبه‌هایتان. شما را به خیر و ما را به سلامت. ما که پارسال یک ریال دریافتی نداشتیم و آن عزیزانی که یقه من را می‌گرفتند که نباید بروی بدانند یک ریال نگرفتم. من بیست درصد از فصلی که بازی می‌کردم را طلب کارم و سال قبل هم فقط به من سی میلیون پول دادند بابت اجاره خانه و یک ریال دریافتی نداشتم. اگر اسناد و مدارک دارند بگویند.

*لطفا خودتان را با اسم من معروف نکنید
تیمی را به ما تحویل دادند و من هم طبق قولی که دادم تک رقمی تحویل‌شان دادم. دیگر مسئولین استان خودشان می‌دانند و ما دین‌مان را به شهر مشهد و امام رضا ادا کردیم. خواهش می‌کنم دیگر دستاویزی برای معروف شدن و وایرال شدن در سایت‌های خبری با اسم من درست نکنند.
من اصلا ناراحت نیستم و کارهای عقب افتاده داشتم و خدارا شکر می‌کنم با مشورتی که با دوستان و مربیان داشتم در مسیر درستی قرار گرفتم و قول می‌دهم خیلی زود و با قدرت برگردم.

*خودش را سردار معرفی می‌کند که بترسیم!
یک آقایی هست با این دوستان که خودش را سردار معرفی می‌کند و فکر می‌کنند با این نوع معرفی ما باید بترسیم؛ ما نه به کسی بدهکاریم، نه پول کسی را خوردیم و نه کار خاصی در کشور کردیم و رانتی هم نداشتیم. این بنده خدا یک پیام صوتی به من داده که می‌گوید ما در طبقات بودیم! مگر می‌شود شما نامه رسمی به من دادید که ساعت ۱۲ظهر اینجا باشید و آن وقت در طبقات بودید؟! هرکسی برای خودش شخصیتی دارد. چه یک دقیقه، چه نیم ساعت و چه یک روز و شما حقی ندارید که یک نفر را وقتی با او قرار رسمی دارید منتظر بگذارید؛ شما باید آن تایم سر قرار بیایید. شما چه بسا به دفتر یکی از دوستان من سه نفری آمدید ولی سر حرف‌تان نماندید و رفتید که مشورت کنید و باز هم کار خودتان را کردید. صدای آن جلسه و حرف‌های ناشایستی که راجع به آقای فتاحی و آقای اصولی و مسئولین استان زدند موجود است و من می‌توانم آن را در اختیار رسانه‌ها قرار دهم که مردم از باطن این افراد باخبر شوند.

#مهدی رحمتی #شهر خودرو #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها