دلیلی ندارد از النصر بترسیم
38819
رزاق‌پور: برای دفاع از اعتبار و نام تراکتور می‌جنگیم
23 شهريور 1400 14:06
مدافع چپ تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد، این تیم در دیدار مقابل النصر عربستان برای دفاع از اعتبار و نام تراکتور خواهد جنگید.

روزنامه گل

ابوالفضل رزاق‌پور درباره شرایط تیمش در آستانه بازی برابر النصر عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: وضعیت تراکتور طوری است که همه از آن باخبر هستند و ما روزهای پرالتهابی را پشت سر گذاشتیم. مهمترین مسئله بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات بود که این اجازه را نداد تراکتور بازیکن جدید جذب کند و از طرفی ما نسبت به فصل گذشته تعداد زیادی از بازیکنان را از دست دادیم. با این حال تمام هدف ما این است که امشب بازی خوبی را از خودمان به نمایش بگذاریم.

وی در مورد جدایی فراز کمالوند از تراکتور و حضور فیروز کریمی در این تیم، تصریح کرد: من بازیکن هستم و طبیعتاً نباید در مورد کادر فنی صحبت کنم. در حال حاضر هدایت تیم بر عهده آقا فیروز است و بچه‌ها با تفکرات این مربی آشنا هستند، چون ما در فصل گذشته در چند بازی با این مربی کار کردیم و حالا هم تلاش می‌کنیم تا خواسته‌های کریمی را در تمرینات و زمین مسابقه به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

رزاق‌پور در واکنش به اینکه خیلی‌ها برای تراکتور شانس زیادی در این مسابقه قائل نیستند، تصریح کرد: ما به این مسائل توجه نمی‌کنیم و فوتبال ورزشی است که هیچ وقت نمی‌توان نتیجه را پیش‌بینی کرد. وقتی بازی شروع می‌شود شانس برد هر دو تیم برابر است و مطمئن باشید ما در این مسابقه تا آخرین توان‌مان می‌جنگیم تا از اعتبار و نام تراکتور دفاع کنیم.

مدافع چپ تیم فوتبال تراکتورسازی در پایان تصریح کرد: هواداران تراکتور به خوبی می‌دانند که تیم در این مدت چه شرایطی داشته است و طبیعتاً اوضاع ما با النصر قابل قیاس نیست، ولی اطمینان داشته باشید که در زمین مسابقه تلاش خواهیم کرد تا بهترین عملکرد ممکن را از خودمان به نمایش بگذاریم.

#تراکتور #لیگ قهرمانان آسیا
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها