38804
زادمهر: بدون آنالیز هم می‌توان استقلال را شکست داد
23 شهريور 1400 12:58
ملی پوش اسبق پرسپولیس گفت: آنالیز تنها ۵ درصد موثر است. الان شما بروید اسپانیا و فرانسه را به خوبی آنالیز کنید آیا می‌توانید این تیم‌ها را به صرف آنالیز شکست بدهید؟

روزنامه گل

محمدرضا زادمهردر خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: همه علاقه‌مندان پرسپولیس منتظر رونمایی از بازیکنان جدید پرسپولیس در دیدار رسمی هستند. در این مدت به واسطه تعطیلی لیگ رقابتی از بازیکنان ندیدیم. امیدوارم درخشش آنها در لیگ قهرمانان آسیا ادامه داشته باشد؛ البته همیشه اولین بازی و شروع کار سخت است؛ اما رفته رفته کار آسان می‌شود.

وی افزود: استقلال تاجیکستان نسبت به پرسپولیس تغییرات کمتری داشته و بنابراین این موضوع روی کیفیت ارائه بازی آنها تاثیر زیادی خواهد داشت. پرسپولیس مهره‌های جدیدی اضافه کرده و ۳ مهره مهم خود را از دست داده است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه تیم پرسپولیس در چمن طبیعی بازی و تمریناتش را برگزار می‌کند طبیعی است که برای بازی در چمن مصنوعی کمی دغدغه داشته باشد؛ اما این موضوع هم خیلی حاد نیست، با چند جلسه تمرین در چمن مصنوعی بازیکنان به موضوع عادت و شرایط بهتر می‌شود. در کشور ما هم چند تیم مانند مس رفسنجان و نساجی در لیگ بیستم در چمن مصنوعی به میدان می‌روند.بنابراین تیم‌های ایرانی با چمن مصنوعی غریبه نیستند.

زادمهر درباره میزبانی استقلال تاجیکستان عنوان کرد: آنطور که شنیده‌ایم تاجیکستانی‌ها با احترام زیادی از پرسپولیس میزبانی می‌کنند. به خاطر اینکه فرهنگ آنها به ما نزدیک است و عزت و احترام نماینده ایران حفظ می‌شود. به نظرم بهتر است از این به بعد نمایندگان ایران (بازی‌های خود در زمین بی طرف را) در تاجیکستان برگزار کنند.

وی در پاسخ به این سوال که به خاطر عدم پخش زنده کادر فنی پرسپولیس در مورد آنالیز این تیم با مشکل روبه‌رو بودند، تصریح کرد: به نظرم آنالیز تنها ۵ درصد موثر است. الان شما بروید اسپانیا و فرانسه را به خوبی آنالیز کنید آیا می‌توانید این تیم‌ها را به صرف آنالیز شکست بدهید؟ بنابراین آنالیز موثر است؛ اما همه چیز نیست. البته پرسپولیس نباید حریف خودش را دست کم بگیرد. قطعاً قابلیت‌های زیادی داشته است که تا اینجا رسیده است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد ابراز ناراحتی گل محمدی از عدم جذب مهاجمان مدنظرش عنوان کرد: کادرفنی پرسپولیس بسیار شایسته و مورد احترام است. به افکار و عقیده آنها احترام می‌گذاریم؛ اما نباید از داشته‌ها و پتانسیل فعلی پرسپولیس هم غافل شد. مهدی عبدی مهاجم با انگیزه و جوانی است که می‌تواند به تیم کمک زیادی داشته باشد. در آینده به ترکیب تیم ملی هم خواهد رسید. البته نباید فراموش کرد که به خاطر جدایی چند مهره با تجربه، گل‌محمدی تمایل داشت بازیکنانی با تجربه بین المللی جذب کند. چرا که این بازیکنان متفاوت هستند.

زادمهر در خصوص مدیریت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم همه کسانی که مدیریت پرسپولیس را به عهده داشتند در این تیم زحمت کشیدند. پرسپولیس تیم پرطرفداری است؛ بنابراین توفع مردم از این تیم بالا است. از مدیران انتظار دارم درباره شرایط پرسپولیس صداقت داشته باشند.

#پرسپولیس #پیشکسوت پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها