38777
معمایی: خودم را برای هر مشکلی آماده کردم
23 شهريور 1400 11:38
مدیرعامل باشگاه شهر خودرو گفت: گاهی کارشکنی‌هایی صورت می‌گیرد و من خود را برای هم مقابله با هم مشکلی آماده کردم، اما در اصل دوست دارم با همه فوتبالی‌های استان تعامل کنم و کار را در آرامش پیش ببرم.

روزنامه گل

مسعود معمایی در مورد شرایط آماده سازی تیم فوتبال شهرخودرو بعد از انتخاب رضا مهاجری اظهار داشت: تا اینجا در نقل و انتقالات به اهداف خود رسیدیم، ولی هنوز جذب چند بازیکن دیگر در دستور کار قرار دارد. ما همین حالا هم بازیکنان مطرح لیگ یک را جذب کردیم و امیدواریم با نفرات حرفه‌ای و کار بلد به نتیجه برسیم. از تیم سابق هم استخوان‌بندی اصلی حفظ شده و تیم خوبی هستیم.

وی با اشاره به این که با توجه به حواشی فصل قبل کار در فصل آینده نیز با چالش‌های بسیاری رو به رو خواهد شد تصریح کرد: امیدواریم رتبه‌ای بهتر از فصل قبل کسب کنیم. با توجه به این که بیشترین دغدغه ما تیم‌های پایه است باید روی این بخش نیز تمرکز کنیم. برای افزایش بازیکن سازی در استان، تاکید کردم جذب بازیکنان پایه فقط از داخل استان باشد تا به این شکل بار دیگر استعداد‌های داخلی را پرورش دهیم. با برسی‌هایی که داشتم بازیکنان خوبی در تیم‌های پایه داریم و می‌خواهیم از این نیرو‌ها بهره برداری کنیم.

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو در مورد برخی مصاحبه‌های اخیر علیه خودش تاکید کرد: این‌ها دست و پا زدن‌های اضافه است. برخی همه سعی‌شان بر این بود که ما به تمرینات نرسیم. با این حال ما طبق روال قانونی کارمان را آغاز کردیم و بدون توجه به این مسائل تمرین می‌کنیم. البته لج بازی‌هایی صورت می‌گیرد که چندان اهمیتی ندارد چرا که سوار بر کار هستیم. با این حال من از همه فوتبالی‌های استان دعوت کردم در کنار تیم قرار بگیرند. نمی‌خواهیم با کسی بجنگیم بلکه می‌خواهیم در آرامش این تیم را به جایگاه خوبی برسانیم.

وی در مورد ۱۰ درصد حق انتقال تیم شهر خودرو که اخیرا از سوی هیئت فوتبال استان مطرح شده بود گفت: این قانون است و غیر قابل انکار، ولی حمیداوی وقتی تیم را از پدیده گرفت ۳۸ میلیارد بدهی پرداخت کرد. اگر معامله‌ای صورت گرفته باشد درست است، ولی در آن زمان حمیداوی این بدهی‌ها را پرداخت کرد که تیم را تحویل گرفت. در اصل تیم با این پرداختی‌ها نجات پیدا کرد. من از بعضی دوستان انتظار کمک دارم، ولی در عوض از برخی اظهارات تعجب می‌کنم. البته سنگ اندازی‌های شده است و می‌شود، ولی من می‌خواهم با همه دوستان تعامل کنم و خود را برای هر مشکلی آماده کردیم.

#شهر خودرو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها