ایجاد تغییرات در تیم مدیریتی استقلال الزامی است
38700
حاجیلو: امیدوارم سهم امشب ما شادی و جشن صعود باشد!
22 شهريور 1400 16:13
اصغر حاجیلو پیشکسوت استقلال می‌گوید تغییرات مدیریتی در این باشگاه بایدبنیادی و کلیدی انجام شود و تنها وزارت ورزش به تعویض افراد در پست‌هایمدیریتی کفایت نکند.

روزنامه گل

اصغر حاجیلو پیشکسوت استقلال می‌گوید تغییرات مدیریتی در این باشگاه بایدبنیادی و کلیدی انجام شود و تنها وزارت ورزش به تعویض افراد در پست‌هایمدیریتی کفایت نکند. مشروح صحبت‌های حاجیلو درمورد تیم ملی و همینطوراستقلال پیش از بازی با الهلال عربستان را مشاهده می‌کنید:

شایعات زیادی پیرامون انتخاب مدیران جدید برای استقلال وجود دارد.

سال‌هاست در حق استقلال اجحاف می‌شود و باعث نارضایتی چندصدپیشکسوت و چند میلیون هوادار شده‌اند. وقتی می‌گویم اجحاف منظورم چند تاپنالتی و رفت و آمد چند بازیکن نیست. بلکه منظور از اجحاف انتخاب مدیران درسالهای اخیر است که هرگز در اندازه استقلال نبوده و نتوانسته‌اند به اندازه ناماین تیم در آن مدیریت کنند. این رفتار در قبال استقلال باعث می‌شود میلیون‌هاهوادار این تیم ناراضی شوند و بارها دیده شده هزاران ناراضی به کف خیابان‌هاآمده و ایجاد ناهنجاری کرده‌اند که این اصلاً به سود ورزش نیست.

به نظر شما تغییرات لازم است؟

ایجاد تغییرات در تیم مدیریتی استقلال الزامی است و وزارت ورزش نباید از آنطفره برود و باید در اسرع وقت این کار انجام شود. وقتی می‌گوییم تغییرات ایجادشود، منظور فقط تغییر نفر و مهره نیست. بلکه منظور تغییر در نگرش نسبت بهانتخابات مدیران جدید برای استقلال است. مدیرانی که وزارت آقای سجادی برایاستقلال انتخاب می‌کنند باید از جنس متفاوتی باشند، از جنس و بدنه اینباشگاه باشند و اندازه مدیریت شان در حد نام و قدمت افتخارات این باشگاهباشد.

بازی مقابل الهلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

مسلم است که بازی آسانی پیش روی ما نیست ولی باید بدانیم که استقلال چهآوازه‌ای در آسیا دارد و باید برای دفاع از حیثیت فوتبال ک شورمان در اینمسابقه تمام توان را بکار بگیریم. همیشه اینطور بوده که تیم ما با اکثریت توان درمسابقات برون مرزی شرکت کرده و بسیار امیدوارم که فرهاد مجیدی و تیمش دراین بازی بتوانند به نتیجه پیروزی دست پیدا کنند و شادی و جشن صعود را بههواداران هدیه کنند.

بازی ایران و عراق را چطور دیدید؟

یک بازی خوب را از تیم ملی شاهد بودیم. با تغییراتی که کادر فنی در این دیدارانجام داد ملی پوشان توانستند از خلاقیت خود استفاده کرده و سه بار دروازهرقیب همیشگی یعنی عراق را باز کنند. گل دقیقه ۳ که خیلی زود زده شد، کاملاتیم ملی عراق را به هم ریخت و آنها نتوانستند بعد از این گل به شرایط ایده آلبازگردند. البته یک بار دروازه ما را باز کردند که آنهم آفساید بود و هشداری برایمدافعان ما بود که به راحتی اجازه ندهند بازیکنان حریف از ضربات ایستگاهیاستفاده کنند. درست است عراق با نتیجه خوب شکست دادیم اما هنوز نقاطضعفی وجود دارد که باید تا قبل از دیدارهای آینده برطرف شود. کادر فنی باید دوبازی ایران برابر سوریه و عراق را به خوبی آنالیز کند تا بتواند با پوشش ضعفها، شرایط خوبی را در تیم ملی به وجود بیاورد.

به صعود تیم ملی به جام جهانی امیدوار هستید؟

تازه در ابتدای راه هستیم. بازی‌های زیادی در راه است. باید به کادر فنی وبازیکنان اعتماد کنیم. ما تازه شش امتیاز کسب کرده ایم. حریفان دیگر ما هم بهدنبال ما هستند و می‌توانند از یک اشتباه ما استفاده کرده و جای ما را بگیرندبنابراین کار سختی در پیش است و اگر میخواهیم یک بار دیگر به جام جهانیصعود کنیم باید این وحدت و همدلی را در تیم ملی حفظ کنیم و همه دست دردست هم داده تا یک بار دیگر شاهد حضور پرقدرت تیم ملی کشورمان در جامجهانی باشیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها