مهدی 16 سال قبل برای تیم ملی حاضر بود پرسپولیسی شود
38590
پاشازاده پیشکسوتی شبیه به مظلومی
21 شهريور 1400 17:05
  پس از چند هفته سرانجام تصویری از احمد مددی منتشر شد که حاوی خبری درباره رسیدن معاونت ورزشی باشگاه استقلال به مهدی پاشازاده است. به این ترتیب پاشازاده در کنار ناصر فریاد شیران که معاون اجرایی باشگاه است به یکی از بازوهای مدیریتی مددی در استقلال تبدیل شد.

روزنامه گل

بعد از پرویز مظلومی که به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره به بدنه مدیریتی باشگاه اضافه شد، حالا پاشازاده دومین پیشکسوتی است که حاضر به همکاری با مددی می‌شود. پیش از او جواد زرینچه هم ابتدا قبول کرده بود تا مدیر تیم یا همان سرپرست تیم شود، اما خیلی زود تغییر نظر داد و عطای کار کردن در استقلال را به لقایش بخشید.

حالا در فاصله 2 روز مانده به بازی سرنوشت ساز با الهلال و در شرایطی که خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در استقلال شنیده می‌شود و حمید سجادی وزیر جدید ورزش هم این موضوع را تایید کرده است، شاهد یک انتصاب عجیب در باشگاه استقلال بودیم! پاشازاده در این شرایط پذیرفته تا با مدیری کار و دستیار کسی شود که هواداران برای برکناری اش تجمع و روزشمار می‌گذارند و اغلب پیشکسوتان منتقد او هستند. عجیب تر اینکه پاشازاده آنطور که در رزومه اش آمده هیچ سابقه مدیریتی در ورزش ندارد و مشخص نیست که قرار است چه باری از دوش استقلال بردارد و کدام کار را انجام دهد که اکنون روی زمین مانده است. شاید پاشازاده هم شبیه به مظلومی است که برایش فقط حضور در استقلال و به قول خودش خدمت کردن مهم است و از دستیاری و سرمربیگری تا سرپرستی و حضور در هیات مدیره و ریاست کمیته فنی باشگاه بودن در کارنامه اش دیده می‌شود. مطلومی با این که عضو هیات مدیره است این روزها مثل یک سرپرست همراه تیم به دوبی رفته و کنار تیم حضور دارد و حتی به استقبال مربی خارجی تیم می‌رود! در چنین شرایطی شاید کمتر پیشکسوتی و حتی مدیری حاضر می‌شود برای حفظ کارنامه کاری خودش پیشنهاد همکاری با استقلال را قبول کند، اما پاشازاده هم مثل مظلومی از معدود کسانی بود که به چنین پیشنهادی دست رد نزد. استقبال سرد و واکنش‌های هواداری در فضای مجازی هم نشان می‌دهد که هواداران از این اتفاق ناراضی هستند.

به هرحال پاشازاده با وجود سابقه کاپیتانی در استقلال حدود 16 سال پیش برای حضور در تیم ملی تا آستانه پرسپولیسی شن پیش رفت! سال 84 و پیش از جام جهانی 2002 آلمان بود که رسانه‌ها خبر با تیتر جالب " پاشازاده در آستانه پیوستن به پرسپولیس" از مذاکرات مدیر برنامه‌های پاشازاده با پرسپولیسی‌ها خبر دادند و نوشتند که او می‌خواهد از آدمیراواکر اتریش به لیگ ایران برگردد و شانس حضور در جام جهانی را داشته باشد.خودش در آن برهه در واکنش به شایعه پرسپولیسی شد این موضوع را رد و احتمال قرمز پوش شدن اش را تکذیب نکرد:«استقلال خانه دوم من است و اگر قرار باشد به ایران برگردم اولویت اولم این باشگاه است، نه پرسپولیس، اما خب، اگر استقلال من را نخواهد به پیشنهادات دیگر فكر مى كنم. الان دقیقاً نمى دانم مدیر برنامه هایم با چه باشگاهى صحبت كرده. چون او در دبى است و مرا بى خبر گذاشته. ولى به خاطر تیم ملى هم كه شده در هر باشگاهى بازى مى كنم. مى خواهم در جام جهانى براى تیم ملى بازى كنم. اگر در اتریش بمانم شاید هیچ شانسى نداشته باشم، اما حضور در لیگ ایران مى تواند وضعیت را عوض كنم. فقط به خاطر تیم ملى مى خواهم برگردم. فعلاً نمى دانم چه اتفاقى خواهد افتاد. قرار است امروز به دبى بیایم. همه چیز در آنجا مشخص مى شود. البته نظر باشگاه آدمیرا هم مهم است. چون من تا پایان فصل با این باشگاه قرارداد دارم و اگر آنها اجازه ندهند هیچ جا نمى توانم بروم

#مهدي پاشازاده #باشگاه استقلال #لیگ برتر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها