شایعه: آجورلو و دادگان روسای آینده مجامع استقلال و پرسپولیس
38338
واکنش دادگان: همیشه اسم مرا مطرح می کنند تا گزینه خودشان را سرکار بیاورند!
19 شهريور 1400 12:57
  این روزها که بحث تغییرات مدیریتی در باشگاه های استقلال و پرسپولیس داغ است، اخبار و  شایعات و گمانه زنی ها درباره گزینه های نزدیک به مدیریت در سرخابی ها هم  زیاد شده و هر رسانه سعی می کند تا در معرفی مدیران جدید این دوباشگاه اولین باشد.

روزنامه گل

در نتیجه کوچکترین شنیده یا خبری در این رابطه خیلی سریع به عنوان خبر اختصاصی منتشر شده و در فضای مجازی بازنشر می شود. در این مدت برای استقلال و پرسپولیس نام های فراوانی ردیف شده است که برخی از این نفرات مانند سعید آذری و حمید استیلی هم دست به تکذیب آن زده اند. برای آبی ها در کنار مدیرانی چون علی فتح االه زاده و علی خطیر و سعادتمند، در تازه ترین مورد از مصطفی آجورلو نام برده می شود. البته درباره پست و منصب هرکدام از این نفرات هم اخبار متفاوتی به گوش می رسد. یکبار گفته می شود قرار است فتح الله زاده رییس مجمع شود، یکبار به عنوان رییس هیات مدیره از او نام برده می شود و بار دیگر گزینه اول مدیرعاملی می شود. علاوه بر گزینه،اینکه قرار است ترکیب مدیران جدید به چه صورت باشد هم خودش موضوعی است که هنوز مشخص نیست. در آن سو برای پرسپولیس هم از حبیب کاشانی تا مهدی محمد نبی نامشان در رسانه ها شنیده می شود، اما یکی از اسامی تازه مطرح شده کسی نیست جز محمد دادگان رییس اسبق فدراسیون فوتبال که در سنوات گذشته هم بارها نامش به عنوان گزینه وزارت ورزش و مدیرعاملی پرسپولیس تا ریاست فدراسیون نام برده شده و دست آخر هم هربار در حد همان شایعه و شنیده و خبر باقی مانده است.

حالا این برای چندمین بار است که نام دادکان به عنوان گزینه اصلی وزارت ورزش برای مدیریت باشگاه پرسپولیس نام برده می شود. البته بازهم مشخص نیست که او برای ریاست مجمع مورد نظر است یا ریاست هیات مدیره یا مدیرعاملی باشگاه؟! هرچند که شایعه جدید از حضور دکتر در راس هرم مدیریتی باشگاه یعنی ریاست مجمع پرسپولیس خبر میدهد. در تماسی که با دادکان داشتیم تایید کرد که صحبت هایی در این رابطه مطرح شده و خبرهایی که از حضورش در باشگاه پرسپولیس مطرح شده چندان بیراه نیست، اما این پیشکسوت پرسپولیس و رییس اسبق فدراسیون چندان به این موضوع خوشبین نیست و در تماسی که با او داشتیم به روزنامه گل می گوید:«صحبت هایی شده، اما این موضوع تازه ای نیست و همیشه اسم من را مطرح می کنند، اما دست آخر کسی را که خودشان می خواهند انتخاب می کنند.»

#فوتبال ایران #استقلال #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها