35310
شکست سرخابی ها در جام حافظان سلامت
13 مرداد 1400 18:38
پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس در دومین هفته از جام حافظان سلامت با شکست روبه‌رو شدند

روزنامه گل

در بازی اول که ساعت 18 دیروز آغاز شد تیم ستارگان هنر در یک بازی پرگل موفق شد حریف خود یعنی پرسپولیس را با نتیجه 4 بر 3 شکست دهد. گل‌های این بازی را که با قضاوت نوید مظفری برگزار شد، سامان صفاری (2 گل)، بهرام افشاری و امیرعباس گلاب برای ستارگان هنر و اشپیتیم آرفی (2 گل) و حسن خان‌محمدی برای پرسپولیس به ثمر رساندند.

اما در بازی دوم که یکی از پربرخوردترین‌ و خشن‌ترین بازی‌های جام بود، تیم وطن زرین با هدایت محمد وطن‌دوست توانست استقلال را از پیش رو بردارد. در این بازی مهران انصاری‌فر توانست با دو گل خود در مقابل تک گل محسن بیاتی‌نیا وطن زرین را به پیروزی برساند. گفتنی است داور این بازی پربرخورد منوچهر نظری از داوران پیشکسوت فوتبال ایران بود.

اما در آخرین بازی روز سوم که با سوت مسعود مرادی آغاز شد، تیم رسانه ورزش در دومین بازی خود نیز توانست تیم مدیران را با نتیجه 4 بر یک از پیش رو بردارد تا صدرنشین این بازی‌ها باشد. گل‌های تیم رسانه ورزش توسط عادل فردوسی‌پور، نیما علیپور، فرخ کیا و نوید صبا به ثمر رسیدند و تک گل مدیران را سالار کشانی وارد دروازه رسانه ورزش کرد.

روز سوم بازی‌ها نیز پنجشنبه با تقابل جذاب ستارگان هنر و رسانه ورزش، وطن زرین با پرسپولیس و استقلال با مدیران ادامه خواهد داشت. این دوره از مسابقات به صورت لیگ توسط گروه وطن زرین برگزار می‌شود و تیمی که بیشترین امتیاز را در پایان به دست آورد به‌عنوان قهرمان معرفی خواهد شد.

#استقلال #پرسپولیس #پیشکسوت استقلال #پیشکسوت پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها