مردم با کسی دشمنی ندارند
35309
به «عامل» نگاه کن آقای خیابانی!
13 مرداد 1400 18:37
در مورد خیابانی می‌گویند فقط مسابقاتی را می‌بیند که خودش گزارش می‌کند. مطمئنید؟ باور کنید بعضی از همان‌ها را هم نمی‌بیند

روزنامه گل

روزنامه گل- این روزها گزارش‌های ناب و پرشور هادی عامل در جریان مسابقات کشتی المپیک، همه هواداران ورزش را به وجد آورده است؛ از دنبال‌کنندگان جدی و همیشگی کشتی، تا آنهایی که هر از گاهی پیکارهای مهم‌تر این رشته ورزشی را دنبال می‌کنند. صد البته همه سلیقه‌ها شبیه هم نیست و گاهی انتقاد و اعتراض هم به چشم می‌خورد، اما عمده هواداران ورزش مثل همیشه از عملکرد هادی عامل رضایت دارند و در شبکه‌های اجتماعی به تمجید از او می‌پردازند. راز محبوبیت گزارشگر قدیمی کشتی اصلا سخت نیست. او عاشق کارش است و هر مسابقه را طوری گزارش می‌کند که انگار برای اولین بار پشت میکروفن آمده است. کشتی هیچگاه برای عامل تکراری نمی‌شود و مردم هرگز حس نمی‌کنند او از سر شکم‌سیری و فقط برای این که کارش را انجام داده باشد در حال گزارش مسابقات است.

همه اینها، تمام آن چیزهایی است که جواد خیابانی در گزارش‌هایش ندارد. جواد مدت‌هاست با فوتبال بیگانه شده و نگاهش به گزارشگری، فقط یک شغل عادی است. روزگاری این مردم، خیابانی را هم به اندازه عامل و بلکه بیش از او دوست می‌داشتند، اما حالا شرایط عوض شده و خیلی‌ها ترجیح می‌دهند در مواجهه با گزارش‌های جواد، صدای گیرنده خود را پایین بیاورند. آنهایی که از خیابانی انتقاد می‌کنند و قربان صدقه عامل می‌روند، نه با این یکی خصومتی دارند و نه قوم و خویش آن یکی به شمار می‌روند. مردم فقط کار آدم‌ها را می‌بینند و ارزیابی می‌کنند. کافی بود یک‌دهم از عشق و علاقه زوال‌ناپذیر عامل به کشتی در وجود خیابانی قرار می‌گرفت تا او همین حالا هم یکی از بهترین گزارشگران فوتبال تلویزیون باشد. جواد اما خیلی وقت است بازنشسته شده. در مورد او می‌گویند فقط مسابقاتی را می‌بیند که خودش گزارش می‌کند. مطمئنید؟ باور کنید بعضی از همان‌ها را هم نمی‌بیند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها