35307
11 سال 7 قهرمانی، 8 سال بدون قهرمانی
13 مرداد 1400 18:29
امیر قلعه نویی تجربه کسب 7 عنوان قهرمانی در مسابقات فوتبال لیگ و جام حذفی را دارد اما او سالهاست دیگر قهرمان نمی شود و در نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی امسال، امشب برابر استقلال قرار خواهد گرفت

روزنامه گل

امیر قلعه نویی در 11 سال ابتدای مربیگری خود 7 عنوان قهرمانی در لیگ و 2 قهرمانی در جام حذفی به دست آورد.

امیر قلعه نویی 19 سال در لیگ برتر مربیگری کرده است و کار او در 2 بخش قابل تقسیم است، 11 سال اول و 8 سال دوم، او در 11 سال اول 7 قهرمانی در لیگ و جام حذفی به دست آورده و در بخش دوم کاملا ناکام بوده است.

قلعه نویی در 11 سال اول هدایت تیم های استقلال اهواز، استقلال تهران، مس کرمان، سپاهان و تراکتور را برعهده داشته و در این مدت 3 قهرمانی در لیگ و 2 قهرمانی در جام حذفی با استقلال و 2 قهرمانی در لیگ با سپاهان به دست آورد.

قلعه نویی بعد از لیگ دوازدهم حرفه ای طلسم شد و دیگر در هیچ کدام از تیم هایش مثل تراکتور، استقلال، ذوب آهن، سپاهان و گل گهر در 8 دوره لیگ و 7 دوره جام جام حذفی هیچ عنوانی به دست نیاورده است. حالا او باید امشب برابر تیم سابقش یعنی استقلال به دنبال طلسم شکنی باشد.

امیر قلعه نویی به عنوان پر افتخار ترین مربی تاریخ لیگ حرفه ای و تاریخ لیگ ایران مثل علی پروین در دوره دوم مربیگری خود عملکرد ضعیف تری از بخش اول داشته است.

#امیر قلعه نویی #گل گهر سیرجان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها