پرسپولیسی می‌ماند و در پرتغال بازی می‌کند یا راهی اصفهان می‌شود
35251
تصمیم سخت مغانلو بین پول و علاقه؟
12 مرداد 1400 19:56
مهاجم پرسپولیس دوست دارد در این تیم بماند اما مانع بزرگی به نام باشگاه سانتاکلارا دارد.

روزنامه گل

طی چند روز گذشته خصوصاً بعد از پایان لیگ برتر از اصفهان خبر می‌رسد باشگاه سپاهان برای فصل آینده به دنبال مذاکره با سانتا کلارا و جذب شهریار مغانلو است.شهریار مغانلو که فصل پیش راهی سانتا کلارا شده بود، نیم‌فصل به‌صورت قرضی به پرسپولیس پیوست تا حداقل به مدت نیم‌فصل برای سرخ‌ها بازی کند اما در فصل جدید باشگاه پرسپولیس برای نگه‌داشتن شهریار در تیم یا باید این بازیکن را از سانتا کلارا بخرد و یا پول بیشتری نسبت به این فصل برای جذب قرضی حداقل برای یک‌فصل دیگر پرداخت کند که با این اوضاع اقتصادی و مشکلات باشگاه بعید به نظر می‌رسد سرخ‌ها توانایی مالی این انتقال را داشته باشند و به همین دلیل باشگاه سپاهان دراین‌بین دست‌به‌کار شده تا شهریار مغانلو را جذب کند.

در همین راستا شنیده می‌شود، که باشگاه سانتا کلارا برای صدور رضایت‌نامه قطعی مهاجم ایران خود 500 هزار یورو می‌خواهد و همی کار را برای پرسپولیس سخت‌تر از گذشته کرده است.

از سوی دیگر باشگاه سپاهان از این فرصت استفاده کرده و با توجه به این‌که محمد محبی قصد دارد لژیونر شود و با باشگاه سپاهان هم قرارداد دارد، کلید معامله سپاهان برای خرید مغانلو می‌تواند همین محمد محبی باشد. شایعه شده اصفهانی‌ها قصد دارند محمد محبی را به همراه مقداری پول به سانتا کلارا بدهند و در ازای این انتقال شهریار مغانلو را به خدمت بگیرند.

نکته مهم دراین انتقال این است که شنیده می‌شود مغانلو دوست ندارد به سپاهان برود و در مقابل دوست دارد که بازهم در فصل آینده در پرسپولیس بازی کند،اما باشگاه پرتغالی شرایطی به وجود آورده که ماندن او در پرسپولیس خیلی سخت شده است.

در این خصوص و اینکه چه سرنوشتی در انتظار مغانلو خواهد بود باید بگوییم بر اساس قانون باشگاه پرتغالی نمی‌تواند به زور مغانلو را راهی سپاهان کند و برای همین اگر نخواهد به سپاهان برود باید در پرتغال به فوتبالش ادامه هد.

مدیر برنامه‌های مغانلو هم این موضوع را تائید می‌کند و می‌گوید اگر مغانلو دوست نداشته باشد که به سپاهان برود و پرسپولیس هم پول رضایت‌نامه او را نتواند بدهد او باید در پرتغال به فوتبالش ادامه دهد.

مدیر برنامه‌های مغانلو می‌گوید هنوز هیچ‌چیز معلوم نیست و باید منتظر ماند تا ببینیم چه سرنوشتی در انتظار مغانلو خواهد بود. آبا او به سپاهان می‌رود و یا اینکه به خاطر پرسپولیسی بودن قید حضور در اصفهان را می‌زند و به فوتبال پرتغال برمی‌گردد.

البته باید این موضوع را هم اضافه کنیم که این داستان یک قسمت سومی هم دارد و آن این است که پرسپولیس دوباره با باشگاه پرتغالی وارد مذاکره شود و بتواند مدیران این باشگاه را راضی کنند تا مغانلو یک‌فصل دیگر به‌صورت قرضی در پرسپولیس بازی کند. البته شاید پرسپولیس بتواند این باشگاه را راضی کنند تا پول کمتری بابت رضایت‌نامه قطعی مغانلو بگیرند و یا اینکه در چند قسط پول رضایت‌نامه او را بدهند. به‌هرحال باید منتظر ماند و دید تا هفته آینده چه رخ خواهد داد و برنده این دوئل کدام باشگاه خواهد بود.

سپاهان و پرسپولیس همان‌طور که در این فصل رقابت فشرده‌ای باهم برای قهرمانی داشتند قطعاً در بازار نقل و انتقالات هم رقیب اصلی هم خواهند بود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها