هیچ تیمی قدرت رقابت با شاگردان یحیی را نداشت
35235
نصرتی: تارتار دنبال برد پرسپولیس بود اما نتوانست
12 مرداد 1400 18:56
مدافع اسبق تیم ملی و پرسپولیس مدعی است که مهدی تارتار با توجه به انگیزه‌های شخصی هر مربی‌ای به دنبال برد برابر این تیم بود اما اسیر انگیزه و قدرت شاگردان یحیی گل محمدی در مسیر قهرمانی شد.

روزنامه گل

محمد نصرتی مدافع اسبق پرسپولیس با تبریک قهرمانی دوباره این تیم به هوادارانش درباره موفقیت سرخ‌ها اینطور می‌گوید: بازی خیلی خوبی بود و پرسپولیس با همان ترکیب و چینش همیشگی وارد زمین شد و در خط حمله این بار از زوج عبدی و مغانلو در ترکیب اصلی استفاده کرد که جواب هم داد. خدا را شکر تیم خیلی زود به گل رسید چرا که پیکان تیمی است که اگر مقابل آن در دقایق اولیه به گل نرسی هرچه زمان بگذرد روی بازی مسلط تر می‌شود و گل زدن به آن کار سخت تری است و اگر این اتفاق نمی‌افتاد ممکن بود بازی گره بخورد ولی این اتفاق نیافتاد. مورد بعدی اینکه بازیکنان پرسپولیس هوشمندانه از دادن اوت به پیکانی‌ها امتناع می‌کردند چرا که اوت های تیم پیکان که نادر محمدی پرتاب می‌کند واقعاً خطرناک است و بارها از این طریق به گل رسیدند.

وی در مورد عملکرد پیکان در این بازی گفت: پیش از بازی صحبت‌هایی مطرح شده بود که مهدی تارتار پرسپولیسی است و جلوی این تیم وا می‌دهد ولی هیچ وقت در فوتبال چنین چیزی وجود ندارد و هر سرمربی دوست دارد در هر دیداری تیمش برنده شود خصوصاً جلوی پرسپولیس که نتایج زیر ذره بین است و بیشتر دیده می‌شوی. دیروز هم دیدید که با وجود اینکه نتیجه بازی برای پیکان مهم نبود ولی هم با ترکیب کامل و اصلی خودش وارد زمین شد و هم چقدر خوب بازی کردند و چند موقعیت هم روی دروازه پرسپولیس ساختند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد قهرمانی این تیم گفت: تبریک می‌گویم به اعضای باشگاه و کادرفنی و بازیکنان و خصوصاً هواداران خوب پرسپولیس. این اتفاق از مدت‌ها قبل قابل پیش بینی بود و مطمئن بودم رخ خواهد داد چرا که با احترام به تمام تیم‌ها باید بگویم هیچ تیمی را در حد و اندازه پرسپولیس نمی‌بینم که بخواهد برای قهرمانی این تیم دردسرساز شود و حتی در غرب آسیا هم تیمی در حد پرسپولیس نداریم.

نصرتی در مورد اینکه سپاهان پا به پای پرسپولیس تا هفته آخر رقابت کرد، گفت: سپاهان تیم خیلی خوبی است. مدیریت توانمندی دارد و با یک کادرفنی خوب که تلفیقی از جوانی محرم و دانش مرزبان است و همچنین مجموعه‌ای از بهترین بازیکنان که تیم خوبی تشکیل داده است و واقعاً پا به پای پرسپولیس آمدند ولی خب زورشان به این تیم نرسید.

وی در مورد ادامه روند پرسپولیس در آینده هم گفت: پرسپولیس در ادامه کار مشکلی دارد. الان کنعانی زادگان جدا شده و صحبت از جدایی چند بازیکن دیگر از جمله مغانلو است. کادر مدیریتی باشگاه باید تا حد توان بازیکنان را حفظ کند و در صورت جدایی بازیکنی، جایگزین خوب برایش جذب شود تا تیم تضعیف نشود و اگر این روند ادامه پیدا کند پرسپولیس می‌تواند بازهم به فینال آسیا برسد. در مورد قهرمانی ششم هم باید بگویم کار خیلی سختی است و نیازمند تدارکات خوبی است. فصل بعد تیم‌ها تقویت می‌شوند و حتی فکر می‌کنم سپاهان و استقلال قوی تری از این فصل داشته باشیم. اینکه آقای پیروانی خیلی راحت از قهرمانی ششم حرف می‌زند از نظر من درست نیست چرا که واقعاً کار سختی است.

نصرتی در پایان در مورد وضعیت خودش گفت: قراردادم با پارس جم تمام شده و پیشنهاداتی دارم. فعلاً مشغول استراحت و بررسی پیشنهادات هستم و می‌خواهم تیمی داشته باشم که مدعی صعود به لیگ برتر باشد و پیشنهاد از لیگ برتر هم برسد حتما بررسی می‌کنم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها