35233
چراغ سبز احمد نوراللهی به تمدید قرارداد
12 مرداد 1400 18:53
هافبک موفق و تاثیرگذار پرسپولیس در فصل بیستم به نظر می‌رسد مشکلی برای ادامه همکاری با این باشگاه نداشته باشد.

روزنامه گل

احمد نوراللهی با اشاره به رد پیشنهادات خارجی و هنگفتی که در اختیار داشت، مدعی شد که مسیر مذاکره‌اش با پرسپولیس با توجه به پایان قراردادش برای تمدید آن باز است و تنها در انتظار مدیران این تیم است.

نوراللهی در بخشی از صحبت‌هایش با اشاره به پیشنهاداتی که خصوصا از لیگ قطر داشت و برآورد ریالی آن به 60 میلیارد تومان می‌رسید اما از آن گذشته است، مدعی شد که اولویت او مطابق سالیان اخیر پرسپولیس خواهد بود.

نوراللهی که هشتمین سال حضورش در پرسپولیس را به پایان رسانده، باید دید با توجه به شرایطی که سازمان بازرسی پیش پای مدیران باشگاه قرار داده، آیا قادر خواهد بود از نظر مالی نیز به توافق با آنها دست یابد و بار دیگر قرارداد خود را تمدید کند یا موانعی در این مسیر آن را به طول خواهند انجامید.

شماره هشت سرخ‌ها که در لفافه به مبلغ پایین قرارداد خود طی سالیان اخیر در این باشگاه اشاره کرده بود، ابراز امیدواری کرد که باشگاه بتواند شرایط او و دیگر بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده را موردتوجه قرار داده و باید دید جعفر سمیعی و دیگر مدیران پرسپولیس در نهایت چه خواهند کرد و آیا نوراللهی بار دیگر در فصل بیست و یکم نیز کار را در جمع شاگردان یحیی گل محمدی دنبال خواهد کرد یا اتفاق دیگر خواهد افتاد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها