به احترام پیکان، با تیم دیگری مذاکره نمی کنم
35231
تارتار: مگر مربیان محبوب‌تان، پرسپولیس را برده بودند؟
12 مرداد 1400 18:50
سرمربی پیکان در لیگ بیستم می گوید آنهایی که طی روزهای گذشته به او اهانت کردند را به خدا واگذار می کند.

روزنامه گل

تیم پیکان تهران در رقابت های لیگ بیستم یکی از پدیده های مسابقات بود. تیمی که سال گذشته را با رتبه سیزدهم به پایان رسانده بود، امسال با تغییرات متعدد در مدیریت و کادرفنی توانست به رده هفتمی برسد که با توجه به هزینه اندک و البته جوانی تیم این نتیجه برای خودروسازان فوق العاده محسوب می شود.

مهدی تارتار سرمربی پیکان که نقش زیادی در موفقیت های این تیم در لیگ بیستم داشت، حالا در پایان فصل به موضوعات مختلفی درباره تیمش اشاره می کند. تارتار که بعد از بازی با پرسپولیس هم مورد هجمه هایی از سوی برخی هوادارنماهای فوتبال مواجه شده، صحبت های مختلفی را انجام داده که مشروح آن را درادامه می خوانید:

**نتایجی در خور شان پیکان گرفتیم
خداراشکر می کنم که امسال با تیمی جوان و با هزینه ای اندک توانستیم روزهای خوبی را پشت سر بگذاریم و در نهایت به رتبه هفتمی برسیم که در شان قدمت و برند باشگاه پیکان است. حضور پیکان امسال در لیگ برتر دستاوردهای زیادی داشت که همه این ها با لطف خداوند و تلاش و همت همه اعضای تیم پیکان از مدیریت گرفته تا کادراجرایی و پشتیبانی و پزشکی و بازیکنان و کادر فنی در آن نقش دارند.

**آمار و ارقام نشان از موفقیت ما دارد
علم آمار در فوتبال همواره می تواند موفقیت ها و ناکامی های یک تیم را نشان بدهد. ما در این فصل به گفته آمار و ارقام عملکرد خوبی داشتیم. ما 40 امتیاز گرفتیم که نسبت به سال گذشته 11 امتیاز بیشتر است. نسبت به فصل گذشته پیکان 6 پله در جدول صعود کرد که این در لیگ بیستم بهترین جهش برای یک تیم محسوب می شود. ششمین خط حمله برتر لیگ و ششمین خط دفاع برتر لیگ را به خود اختصاص دادیم. در مجموع 33 بازیکن در طول مسابقات در ترکیب پیکان به میدان رفتند که نشان دهنده اعتماد به همه بازیکنان است و فکر می کنم این مساله یک رکورد در لیگ بیستم محسوب بشود. این ها نشان می دهد که فصل موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشتیم.

**خوشحالم بازیکنان جوان دیگری را به فوتبال معرفی کردیم
بسیار خوشحالم که در لیگ بیستم هم توانستیم مثل سال های گذشته جوانان زیادی را به فوتبال ایران معرفی کنیم. در سال های گذشته در پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان هم ما بازیکنان جوان زیادی را به زمین فرستادیم و نامشان مطرح شد و امسال همان شرایط را با جوانان پرورش یافته در آکادمی باشگاه پیکان انجام دادیم. جا دارد از مسئولانی که در آکادمی باشگاه پیکان زحمت می کشند تشکر کنم که چنین بازیکنانی را پرورش دادند و ما از آنها در طول فصل استفاده کردیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها