کاش در جشن قهرمانی یادشان می‌کردید
34993
نقش علی و مهرداد فراموش نشود
09 مرداد 1400 18:51
شاید انتظار می‌رفت در گوشه‌ای از جشن قهرمانی پرسپولیس، یادی هم از میناوند و انصاریان مرحوم شود، اما یا این اتفاق رخ نداد، یا ما آن را ندیدم

روزنامه گل

روزنامه گل- پرسپولیس جمعه‌شب پنجمین قهرمانی پیاپی‌اش در مسابقات لیگ برتر را جشن گرفت. بی‌گمان در بالانشینی طولانی‌مدت پرسپولیس عوامل زیادی دخیل هستند؛ از کیفیت بازیکنان و مربیان این تیم تا شخصیت و باور قهرمانی و موفقیت که در وجود سرخ‌‎ها شکل گرفته است. با این همه اما، دست‌کم در این فصل نقش یک عامل دیگر را هم نباید در قهرمانی پرسپولیس نادیده گرفت. این عامل، کوچ ناگهانی و غم‌انگیز مهرداد میناوند و علی انصاریان بود. در شرایطی که پرسپولیس بعد از ناکامی در فتح فینال لیگ قهرمانان آسیا از نظر جسمی و روحی فرسوده شده بود و نتایج خوبی به دست نمی‌آمد، شوک بزرگ ناشی از درگذشت این دو پیشکسوت دوست‌داشتنی تمام جامعه را تحت تاثیر قرار داد. بعد از آن بود که پرسپولیسی‌ها با عزم و اراده‌ای بیشتر برای شادی انصاریان و میناوند به میدان رفتند و کیفیت نتایج‌شان هم به وضوح تغییر کرد.

شاید انتظار می‌رفت در گوشه‌ای از جشن قهرمانی پرسپولیس، یادی هم از میناوند و انصاریان مرحوم شود، اما یا این اتفاق رخ نداد، یا ما آن را ندیدم. با این حال این نافی اصل اثرگذاری آنها روی پیشروی پرسپولیس نیست. هنوز فراموش نکردیم که سرخ‌ها در روزهای سخت پایان نیم‌فصل اول چطور هم‌قسم شدند و با پیراهن مشکی، با انگیزه مضاعف به میدان رفتند. این تقریبا همان فضایی بود که در لیگ پانزدهم بعد از درگذشت ناگهانی هادی نوروزی به وجود آمد و پرسپولیسی‌ها متحد و همدل تا مرز قهرمانی پیش رفتند. به هر جهت امروز انصاریان و میناوند روان‌شاد هم شریک گلات سرخ‌ها هستند. آنها حتما خوشحالی هواداران را می‌بینند و از آن لذت می‌برند. روح‌شان شاد و یادشان گرامی باد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها