34992
واکنش باشگاه تراکتور به جدایی اخباری و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی
09 مرداد 1400 18:40
معاون حقوقی باشگاه تراکتور توضیحاتی را درباره وضعیت قرارداد محمدرضا اخباری و مباحث مربوط به بسته‌شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه ارائه کرد.

روزنامه گل

به گزارش روزنامه گل به نقل از فارس، اسماعیل گودرزی، درباره مباحث مطرح‌شده درباره درخواست محمدرضا اخباری برای فسخ قرارداد با باشگاه تراکتور اظهار داشت: نه تنها وی بلکه سایر بازیکنانی که درباره جدایی ‌شان از تراکتور بحث می‌شود، هیچ درخواستی به ما نداده‌اند. محمدرضا اخباری سه فصل دیگر با ما قرارداد دارد.تا جایی که اطلاع دارم، قرارداد آنها درست است. هر بازیکنی می‌تواند یک طرفه قراردادشان را فسخ کند اما باید حواسش به تبعات فسخ غیرمجاز باشد. متاسفانه از این مدل حرف‌ها در این مدت خیلی زیاد زده شده است اما خیلی از آنها صحت ندارد.

وی در مورد اینکه آیا باشگاه سپاهان برای جذب محمدرضا اخباری مذاکره‌ای با تراکتور انجام داده است عنوان کرد: چنین صحبتی تاکنون مطرح نشده و اخباری بازیکن تراکتور است.

معاون حقوقی تراکتور درباره اینکه آیا پنجره نقل و انتقالات این باشگاه به دلیل شکایت لی اروین هم بسته خواهد شد، توضیح داد: تاییدیه رای کمیته وضعیت فیفا توسط دادگاه CAS درباره پرونده اروین همزمان با پرونده استوکس صادر شده است اما بعد از آن اخطاری از کمیته انظباطی فیفا به باشگاه ابلاغ نشده است . کمیته انضباطی فدراسیون خودمان برای محرومیت‌ها معمولا اخطاری بر اساس ماده ۸۹ صادر می‌کند اما پس از تایید دادگاه CAS دیگر اخطاری برای ما نیامده است.

گودرزی اضافه کرد: درباره پرونده علیرضا منصوریان و باشگاه تراکتور هم فقط AFC رای کمیته وضعیت و استیناف ما را در صفحه خود بارگذاری کرد. مدت پرداخت طلب منصوریان طبق ماده 89 کمیته انضباطی به باشگاه ابلاغ شده است و طبیعتا در صورت عدم اجرای احکام قطعی ، بعید نیست مجازاتی برای تیم درنظر گرفته شود.

#تراکتور #سپاهان #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها