34931
شاهین‌طبع: عملکرد خوبی مقابل فرانسه داشتیم/ از خداحافظی صمد بی اطلاعم
09 مرداد 1400 09:27
سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: ما عملکرد خوبی مقابل فرانسه داشتیم و اگر آسیب دیدگی حدادی و برخی بازیکنان دیگر نبود، شرایطمان بهتر بود.

روزنامه گل

مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال پس از شکست تیم ایران مقابل فرانسه اظهار کرد: فرانسه تیم بسیار خوبی است و بازیکنانش در لیگ‌های معتبر بازی می‌کنند. بازی با این تیم متعادل بود و اگر آسیب دیدگی حامد و برخی از بازیکنان نبود شرایط بهتری داشتیم. به جز آمریکا مقابل تیم چک و فرانسه بازی متعادلی انجام دادیم. به نظرم باید مقابل این دو تیم با تمرکز بیشتری بازی می‌کردیم، ولی در مجموع عملکرد بازیکنان رضایت بخش بود.

شاهین‌طبع تصریح کرد: بازیکنان فرانسه خیلی سریع بازی می‌کردند و عملکرد خیلی خوبی مقابل این تیم داشتیم. بسکتبال قابل مقایسه با هیچ رشته‌ای نیست و باید برای رسیدن به نتیجه بیشتر تلاش کرد.

سرمربی تیم ملی درباره کمبود بازی‌های تیم ملی در طول سال نیز تصریح کرد: تمام تیم‌ها بازیکنانشان همیشه در حال بازی هستند و در شرایط مسابقه هستند. کشورهایی مثل ژاپن را دیدید که در این بازی‌ها چه نتایجی کسب کرد. سعی کردیم در این مسابقات بازی‌های با کیفیتی انجام دهیم و عملکردمان قابل قبول بود.

شاهین‌طبع در مورد احتمال خداحافظی کاپیتان تیم ملی بسکتبال گفت: اطلاعی از خداحافظی صمد نیکخواه ندارم.

وی درباره عملکرد بازیکنان در این دوره از بازی‌های المپیک نیز گفت: ابتدا از همه رسانه‌ها تشکر می‌کنم که حمایت کردند، سپس از بازیکنان تیم تشکر می‌کنم که با آخرین توان تلاش کردند.

#مهران شاهين طبع #بسكتبال #سرمربي #المپيك توكيو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها