34865
خرمگاه: آلومینیوم را از نظر روحی و روانی به هم ریختند/ در روز سختی به محمود فکری خوردیم
07 مرداد 1400 22:03
محمد خرمگاه مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: مشکلات عدیده‌ای که سر منشاء آن از داوری بود تیم ما را از نظر روحی و روانی به هم ریخت.

روزنامه گل

محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته سی‌ام و پایانی لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در روز سختی به تیم محمود فکری خوردیم، کسی که همبازی، دوست قدیمی ما و مربی خوب نفت مسجدسلیمان است. امیدوارم فردا یک بازی خیلی خوبی شود و بتوانیم نتیجه خوبی هم بگیریم. برای این بازی، هشت بازیکن‌ تأثیرگذارمان را در اختیار نداریم، اما بازیکنان جوانی داریم که می‌توانند جای آنها را پر کنند. قصد داریم نتیجه مطلوبی کسب کنیم و لیگ را با شرایطی خوب به پایان برسانیم.

وی در ادامه افزود: متأسفانه در چهار پنج بازی گذشته مشکلات عدیده‌ای که سر منشاء آن از داوری بود، تیم ما را به هم ریخت. ما شرایط خوبی داشتیم و می‌توانستیم وضعیت بهتری داشته باشیم، اما کاری با تیم‌مان کردند که از نظر روحی و روانی به هم ریختیم. ناشکر نیستیم، چون این اولین سالی است که به لیگ برتر آمده‌ایم و باید تیم در لیگ برتر تثبیت می‌شد. امیدوارم سال آینده نتایج خیلی خوبی کسب کنیم که لیاقت مردم اراک باشد.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد اینکه آیا امکان دارد فردا از بازیکنانی که کمتر بازی کرده‌اند، استفاده شود، گفت: ما هشت بازیکن‌مان را نداریم و اگر هم آنها را داشتیم باید این کار را می‌کردیم و به جوان‌ترها میدان می‌دادیم. در دیدارهای قبلی به بازیکنانی بازی دادیم که خیلی کم بازی کرده بودند. امیدوارم بازیکنانی که بازی می‌کنند، قشنگی‌های فوتبال را به نمایش بگذارند. رامتین سلیمان‌زاده، حامد پاکدل، معین عباسیان، میثم مجیدی، محسن ربیع‌خواه، حسین پورحمیدی و شاهین توکلی از جمله نفراتی هستند که آنها در اختیار نداریم، اما امید به بازیکنان جوان داریم که فردا بتوانند روز خوبی داشته باشند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها