34811
برخلاف جوسازی‌های رسانه ای / یحیی نظری روی تیکدری ندارد
05 مرداد 1400 17:16
در حالی لیگ برتر بیستم به ایستگاه آخر خود و هفته سی ام رسیده است که از مدت‌ها پیش بازار نقل و انتقالات و مقصد برخی بازیکنان بعضا اسم و رسم دار و تاثیرگذار مشخص شده است.

روزنامه گل

در حالی لیگ برتر بیستم به ایستگاه آخر خود و هفته سی ام رسیده است که از مدت‌ها پیش بازار نقل و انتقالات و مقصد برخی بازیکنان بعضا اسم و رسم دار و تاثیرگذار مشخص شده است. این اتفاق در مورد تیم‌های بزرگ بیشتر نمود پیدا کرده و اسم‌های زیادی اطراف آن‌ها شنیده می‌شود. یکی از این بازیکنان که مدت هاست در مورد آن حرف است و فضای مجازی خبر تیم آینده او را دست به دست می‌کند، مهدی تیکدری است. دفاع راست تراکتور که این فصل روزهای پرچالشی را در این تیم تبریزی داشت و در زمان خطیبی این مساله به اوج خودش رسید.

با این شرایط بود که دلال‌ها از این فضا استفاده کرده و دلال مربوط به این بازیکن بحث جدایی وی و رفتن او به پرسپولیس به عنوان دفاع راست فصل آینده سرخ‌ها را به میان آورد. خبری که چند روزی نقل محافل خبری بود و تیکدری را از حالا خرید مسلم پرسپولیس برای لیگ بیست و یکم دانستند.

با این حال جالب است بدانید که برخلاف این جوسازی و استفاده دلال این بازیکن از این جو به وجود آمده، با مطرح شدن نام تیکدری، شنیده شد که یحیی گل محمدی هیچ نظری روی دفاع راست سرخ‌های تبریزی نداشته و به هیچ وجه مذاکره یا صحبتی با این بازیکن یا دلال آن را در دستور کار خود قرار نداده است. یحیی که تمام تمرکزش در حال حاضر روی موفقیت پرسپولیس در بازی‌های پیش رو و کسب قهرمانی دوباره با این تیم است، تنها تاکیدش به مدیران باشگاه حفظ بازیکنان و شاکله اصلی تیم بوده تا بعد از رهایی از بازی‌های لیگ در مورد نفرات مدنظر خود و لیستی که قرار است به باشگاه بدهد، فکر کند.

در این زمینه اما یک نکته جالب دیگر هم در مورد تیکدری وجود دارد که برخلاف همه این جوسازی‌ها در مورد این بازیکن، او با باشگاه تراکتور قراردادی 5 ساله به تازگی امضا کرده و این یعنی تقریبا یک انتقال محال برای او که می‌خواهد به زعم ادعای مطرح شده درخصوص وی به تیمی غیر از تراکتور برود. این از آنجایی است که تقریبا زنوزی نشان داده به هیچ وجه بازیکنی به استقلال و پرسپولیس نمی‌دهد و در مورد پیمان بابایی که ابتدای این فصل تقریبا از هر دو تیم پیشنهاد داشت، این موضوع ثابت شد. از سوی دیگر اگر هم قرار به دادن رضایتنامه به تیکدری باشد بدون شک مبلغی که باشگاه تراکتور قرار است برای جدایی این بازیکن بگیرد آن قدر بالاست که کمتر تیمی این ریسک را می‌کند که به بازیکنی که چند سال قرارداد دارد به جای بازیکنی که کیفیت دارد و قراردادش تمام است، فکر کند.

هرچند که پیش از این هم شنیده شد که در صورت نیاز به مدافع راست، گزینه یحیی فرشاد محمدی مهر بازیکن ذوب است نه تیکدری که این جو برای او به وجود آمده است. یحیی که نشان داده بازیکنانش را از دو تیم ذوب آهن و پدیده بیشتر به خدمت می‌گیرد و با بازیکنانی کار می‌کند که قبلا سابقه کار کردن با آن‌ها را دارد.

#تراکتور #یحیی گل محمدی #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها