34620
نویدکیا: بازی با ذوب‌آهن پیچیده است
02 مرداد 1400 22:36
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: فردا بازی پیچیده‌ای است، برای موقعیت خودمان و رسیدن به صدر رقابت می‌کنیم و ذوب‌آهن برای بهبود شرایط در انتهای جدول بازی می‌کند.

روزنامه گل

محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن در لیگ برتر اظهار داشت: تجربه سال‌ها بازی در دربی اصفهان را دارم، یکی از زیباترین و جذاب‌ترین دربی‌های کشور بازی سپاهان و ذوب‌آهن است و هواداران از آن لذت برده‌اند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: فردا بازی پیچیده‌ای است، برای موقعیت خودمان و رسیدن به صدر رقابت می‌کنیم و ذوب‌آهن برای بهبود شرایط در انتهای جدول بازی می‌کند؛ منطقی بگویم، ذوب‌آهن به لحاظ شخصیتی و فوتبالی جایگاهش درست نیست.

وی تصریح کرد: ذوب‌آهن نتایج لازم را نگرفته است ، فوتبال خوبی ارائه می‌کند و می‌تواند برای ما مشکل‌ساز باشد؛ فکر می‌کنم مساوی به درد هیچ تیمی نمی‌خورد؛ ممکن است برای هر 2 طرف بازی خطرناکی باشد و یکی از 2 تیم آرزوهایش را از دست بدهد، هر 2 تیم باید باهوش و منطقی بازی کنند و سعی کنند به اهدافی که دارند، برسند.

نویدکیا با بیان این‌که امیدوارم بازی خوبی باشد و هواداران از بازی لذت ببرند، گفت: همه بازیکنان آماده هستند و مشکل خاصی نیست.

سرمربی سپاهان در پایان خاطرنشان کرد: فردا آخرین بازی ما در اصفهان است، بازی مهمی برای ما است و باید 30 دقیقه قبل از حضور در استادیوم از هتل راه بیفتیم؛ دلم می‌خواهد هواداران رعایت کنند اگر اتفاقی بیفتد تقصیر هواداران است، بازی مهم است و باید باتمرکز بازی کنیم، امیدوارم هواداران واقعی سپاهان جلوی اتوبوس نیایند تا به موقع به ورزشگاه برسیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها