34477
واکنش سیمئونه در مورد آینده گریژمان در بارسلونا
30 تير 1400 19:07
دیگو سیمئونه در خصوص آینده گریژمان با رسانه های مادریدی صحبت کرد و اظهارات جالبی را به ثبت رساند.

روزنامه گل

از 2 هفته گذشته موضوع جدایی گریژمان از بارسلونا به تیتر اصلی رسانه های اسپانیایی بدل شده است. اسپورت در گزارشی نوشت که بارسلونا به دلیل مشکلات مالی و تمدید قرارداد مسی باید با گریژمان خداحافظی کند تا از پرداخت دستمزد فراوانش راحت شود.

موندو دپورتیوو نیز پس از این خبر از معاوضه گریژمان با سائول، بازیکن اتلتیکومادرید خبر داد و بسیاری منتظر ماندند تا این انتقال تکمیل شود ولی به نظر می رسد این معاوضه صورت نگیرد زیرا باشگاه اتلتیکو نمی خواهد پولی بیشتر به بارسلونا بدهد و بر این باور است که ارزش گریژمان و سائول به یک اندازه است.

حالا هنوز مشخص نیست که گریژمان چه آینده ای پیدا خواهد کرد. ال چولو در خصوص این مطلب با رسانه های مادریدی مثل مارکا و آ.اس صحبت کرد و اظهارات جالبی را به ثبت رسانید.

سیمئونه گفت: جدای از ورزش من رابطه خوبی با گریژمان دارم. ما رابطه خانوادگی داریم و او در اتلتیکومادرید چیزهای زیادی به ما بخشید. امیدوارم اوضاع برای او در بارسلونا خوب پیش برود. آنتوان بازیکنی خارق العاده است و انتظار دارم در این تیم نیز موفق شود. او در اتلتیکو در 5 فصل متوالی حداقل 20 گل در هر فصل زد، در تیم ملی فرانسه در یورو و در جام جهانی درخشان ظاهر شد و عنصر اصلی موفقیت خروس ها بود. به همین دلیل انتظار دارم که شرایط برای او در بارسلونا خوب پیش برود.

وی ادامه داد: ما در اتلتیکو مادرید در پست هایی نیاز به تقویت داریم. ما نیاز داریم که یک مهاجم بخریم. اگر گریژمان نیامد، یک بازیکنی دیگر را خواهیم خرید. باشگاه بهترین ها را برای ما خریداری خواهد کرد. ما در خصوص چند نام با هم صحبت کردیم ولی هنوز مشخص نیست که چه مهاجمی را خریداری خواهیم کرد.

اتلتیکومادرید فصل گذشته با خرید لوئیس سوارس به موفقیتی بزرگ رسید و توانست پس از 7 سال قهرمان لالیگا نام گیرد. اکنون نیز آنها قصد دارند با خرید یک مهاجم طراز اول دیگر، برای قهرمانی با بارسا و رئال مبارزه کنند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها