34464
یار غار پرز هم تایید کرد: واران از رئال مادرید می رود
30 تير 1400 11:23
شبکه تلویزیونی ال چیرینگیتو نیز پس از اعلام مطبوعات انگلیس مدعی شد که واران در راه جدایی از رئال مادرید است.

روزنامه گل

روزنامه گل - از هفته ها پیش خبر جدایی «رافائل واران» در رسانه های انگلیسی دست به دست شد. ستاره فرانسوی که 10 سال برای رئال مادرید در خط دفاعی درخشیده بود، حالا می خواهد یک تجربه جدید را امتحان کند و راهی لیگی دیگر شود.

رسانه های انگلیسی از توافق واران با منچستریونایتد صحبت کردند و برخی نیز مدعی شدند که کار تمام است و این بازیکن فصل آینده در اولدترافورد بازی خواهد کرد. اما با این حال رسانه های مادریدی از احتمال نرفتن این بازیکن نیز صحبت می کردند تا اینکه شب گذشته «جوزپه پدررول» نیز از رفتن واران صحبت کرد.

این خبرنگار و مجری برنامه ال چیرینگیتو، شب گذشته در برنامه خود مدعی شد که واران شخصاً به فلورنتینو پرز گفته که می خواهد از جمع بازیکنان رئال مادرید جدا شود و به منچستریونایتد بپیوندد. پدررول که رابطه نزدیک با پرز دارد، اعلام کرد که آینده واران مشخص شده و او راهی لیگ برتر انگلیس خواهد شد.

به گفته پدررول در ال چیرینگیتو، واران قرار است در منچستریوتایتد 12 میلیون یورو سالیانه دستمزد گیرد. البته مارکا در گزارش چند روز گذشته خود نوشت که واران 10 میلیون یورو دستمزد خواهد گرفت. او در رئال مادرید در این سال ها پس از تمدید قرارداد در سال 2017 ، 7.2 میلیون یورو حقوق گرفت.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها