34456
قلعه‌نویی: بدترین بازی‌مان را مقابل سایپا انجام دادیم/ 3 امتیاز را بشاگردی به ما برگرداند
30 تير 1400 00:08
سرمربی تیم فوتبال گل‌گهرسیرجان گفت:در این فصل بدترین بازی‌مان را مقابل سایپا انجام دادیم زیرا در جام حذفی تخلیه شده بودیم بازی پرفشاری مقابل آلومینیوم داشتیم.

روزنامه گل

امیر قلعه‌نویی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل سایپا در نشست خبری اظهار داشت: عید قربان را خدمت همه عزیزان تبریک می‌گویم و خدا را شاکرم که عیدی گرفتیم. در این فصل بدترین بازی‌مان را مقابل سایپا انجام دادیم. زیرا در جام حذفی تخلیه شده بودیم بازی پرفشاری مقابل آلومینیوم داشتیم. به سایپا هم تبریک می‌گویم بازی منطقی انجام دادند و لیاقت آنها برای برد بیشتر از ما بود. دو فینال دیگر در لیگ داریم ببینیم خدا چه می‌خواهد از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تعویض‌هایی که انجام دادیم هجومی تر شد و به گل هم رسیدیم.

وی در مورد اینکه برخی بازیکنان تیم خوب نبودند گفت: طبیعی است که یک تیم نمی‌تواند 30 مدل بازی کند. البته زکی پور پنالتی را گرفت. مدافع چپ ما در قیقه 92 پنالتی گرفت پس کم لطف نباشید. امروز کلا خوب نبودیم. سایپا 9 روز استراحت داشت و ما فقط 4-5 روز بازی نکرده بودیم. بازی پرفشاری بود. خدا را شکر در روزی که خوب نبودیم بردیم.

سرمربی گل گهر در مورد تعویض های تیمش گفت: نوید یکی از بازیکنان خوب ماست و امروز با تعویض‌هایی که انجام دادیم مثل بازی قبلی، ریتم بازی را به دست گرفتیم. اصلا خوب نبودیم اما با تعویض‌هایی که کردیم بهتر شدیم و یکی دو موقعیت گلزنی هم قبل از پنالتی داشتیم. یکی را بهنام برزای زد که توپ خط دروازه را طی کرد و دیگری را هم سعید زد. تعویض‌های ما خوب جواب داد.

قلعه‌نویی در مورد درخشش دروازه‌بان تیمش گفت: از بشاگردی تشکر می‌کنم به نوعی این سه امتیاز را او به ما برگرداند شاید اگر پنالتی حریف گل می شد شرایط تیم ما از نظر روحی و روانی تغییر می کرد اما خسته هم بودیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها