34453
تارتار: نتایج‌مان تا به اینجا دستاورد بزرگی برای باشگاه پیکان است
30 تير 1400 00:04
مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: می‌گوید که دیدار تیمش مقابل فولاد یک بازی فنی و تاکتیکی بوده که هر دو تیم برنامه داشتند.

روزنامه گل

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از پایان بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان که با تساوی یک - یک خاتمه یافت در نشست خبری اظهار داشت: همانطور که پیش‌بینی کرده بودیم، بازی فنی و تاکتیکی بود و هر دو تیم با برنامه بودند. فولاد هم تیم با کیفیتی است که ثبات خوبی در این دو فصل داشته و کادر جوان و با انگیزه‌ای دارند که روی تیم‌شان وقت می‌گذارند، کار می‌کنند و با برنامه هستند.

وی افزود: تیم ما خیلی خوب و منطقی بازی کرد. در نیمه اول خیلی خوب عمل کردیم، به گل رسیدیم و در ادامه هم فولاد را خوب کنترل کردیم. با این حال تیم ما خیلی جوان است و در خط دفاع میانگین سنی ما 24 - 23 سال است که روی یک غفلت و اشتباهی که کردیم، دو بازیکن با تجربه، با کیفیت و خارجی فولاد خوب عمل کردند و به ما ضربه زدند. در سایر موارد فولاد خوب کنترل شد و راه نفوذی برای آنها نگذاشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به کسب نتیجه تساوی اظهار داشت: نتیجه تساوی در مجموع عادلانه بود. هرچند ما در ضد حملات موقعیت‌های خوبی هم داشتیم. در مجموع به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم و از بازیکنان خودم هم تشکر می‌کنم. با اینکه خیلی بازیکنان جوانی داریم، اما رتبه ما در جدول آبرومندانه است که جا دارد از آنها تشکر کنم.

تارتار درباره اینکه اگر تیمش در همه بازی‌ها مانند دیدار مقابل فولاد بازی می‌کرد اکنون شانس خوبی برای کسب سهمیه دارد، گفت: ما تیم ارزانی هستیم و جزو سه تیم ارزان لیگ محسوب می‌شویم. شاید کسی از ما انتظار نداشت به این خوبی عمل کنیم. خیلی از بازی‌ها را به دلیل جوانی بازیکنان‌مان از دست دادیم، اما بازهم مقصر من هستم. باید آنقدر با این بازیکنان خوب کار کنم که اشتباهات فردی را هم به حداقل برسانیم. در خیلی از بازی‌ها می‌توانستیم برنده باشیم که به دلیل تجربه کم خیلی از بازی‌ها را از دست دادیم. در این چند هفته هم با تیم‌هایی بازی کردیم که مدعی قهرمانی و کسب سهمیه هستند. با این حال بچه‌های ما تا به اینجا خوب عمل کردند و کار بزرگی انجام دادند.

وی در خصوص اینکه آیا خودش ابتدای فصل تصور می‌کرد که پیکان در رتبه خوبی قرار بگیرد، اظهار داشت: واقعاً در شروع فصل فکر نمی‌کردم، اما جوانان تیمم نظرم را تغییر دادند. تیم را ما نبسته بودیم، سه چهار روز مانده به شروع لیگ به تیم اضافه شدم، در ادامه استعفا دادم و شاید همین مسئله شوکی به بچه‌ها بود که خیلی تلاش کردند و نظرم را تغییر دادند. من به بازیکنانم کاملاً باور دارم و آنها هم باید بیشتر خودشان را باور داشته باشند. بازیکنان پیکان می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند، هرچند اکنون خیلی زمان کم است و در آخر فصل هستیم. با این حال بچه‌های ما تا به اینجا هم شاهکار کردند و با این بودجه و بضاعت، نتایج این فصل دستاورد بزرگی برای پیکان بوده است. در پایان باید از مدیریت و آکادمی باشگاه هم تشکر کنم که این بچه‌ها را دور هم جمع کرده است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها