34438
رضایت پوچتینو از خریدهای جدید PSG
29 تير 1400 14:53
سرمربی پاری سن ژرمن از خریدهای جدید تیمش در تابستان راضی است و تاکید کرد که بازیکنان جدید روحیه پیروزی را به تیم تزریق خواهند کرد.

روزنامه گل

روزنامه گل - به نقل از EFE، پاری سن ژرمن بیش‌ترین فعالیت را در فصل نقل و انتقالات تابستانی داشته است. تیم پاریسی ستاره‌های بزرگی مثل دوناروما، سرخیو راموس، اشرف حکیمی و واینالدوم را جذب کرده است.

پوچتینو از خریدهای جدید تیمش راضی است. سرمربی آرژانتینی پاری سن ژرمن گفت: بازیکنان جدید روحیه پیروزی و کسب جام دارند و آن را به تیم انتقال خواهند داد. ما تاکنون به اهداف خود در پاری سن ژرمن دست پیدا نکرده‌ایم و تلاش خواهیم تا در فصل پیش رو به این اهداف برسیم.

او ادامه داد: قطعا بازیکنان جدید در رسیدن تیم به اوج نقش خواهند داشت. ما اهداف بزرگی داریم که می‌توانیم با ترکیب جدید به آن دست پیدا کنیم. باید جنگندگی و تلاش زیادی داشته باشم و تیم هویت و سبک بازی خاص خود را داشته باشد. برای باشگاه بزرگی مثل پاری سن ژرمن رمز پیروزی در این است که بتواند خیلی سریع توپ را زمانی که از دست می‌دهد دوباره تصاحب کند و همه بازیکنان برای پیروزی فداکاری از خود نشان دهند. امیدوار هستیم که خریدهای جدید بتوانند ما را در رسیدن به اهدافی که داریم کمک کنند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها